POLECAMY

Polka stworzyła sukienkę, którą można nosić na 15 sposobów! Pokochacie ją od pierwszego wejrzenia

Wystarczy jeden ciuch, aby stworzyć wiele stylizacji.
Karolina Kalinowska / 10 miesięcy temu
Polka stworzyła sukienkę, którą można nosić na 15 sposobów! Pokochacie ją od pierwszego wejrzenia fot. Rose Avenue / BAJKOWE ŚLUBY

Nie może zdecydować się na jeden model sukienki? Teraz nie musisz tego robić! Karolina Jakimiak założycielka marki Rose Avenue stworzyła model, który można nosić na 15 sposobów.

Mały, niepozorny i inny niż wszystkie. Ten typ kołnierza może się jednak podobać!

Jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się od tego, że był ślub i były druhny, ale nie było idealnej sukienki, która pasowałaby każdej z nich.

Bardzo podobał mi się amerykański zwyczaj, że panna młoda zamiast jednej świadkowej ma wokół siebie kilka druhen. W moim przypadku było to pięć dziewczyn o bardzo różnych wymiarach od rozmiaru XS po koleżankę w widocznej ciąży. - powiedziała w wywiadzie dla cojestgrane24 Karolina Jakimiak

Inspiracją do stworzenia sukienki był gównie Pinterest. Można znaleźć tam zdjęcia sukienek, które nosi się na wiele sposobów. Karolina postanowiła odwzorować ten model na swój własny ślub. Po miesiącu prób, czterech nieudanych próbach i kilkunastu rysunkach powstała jedna sukienka, a każda druhna wyglądała i czuła się świetnie.

Z czasem coraz więcej osób zaczęło o nią pytać i prosić o taką samą. W ten sposób powstała marka Rose Avenue. Sukienka powstała z myślą o przyjęciu weselnym, ale będzie odpowiednia na wiele okazji.

Czas pomyśleć o zakupach! Wybrałyśmy 17 hitów jesiennych kolekcji

Jak wygląda sukienka?

Sukienka ma na górze dwie materiałowe szarfy, które pozwalają stworzyć aż 15 różnych kombinacji. Kupując ją, możecie stworzyć sukienkę z głębokim dekoltem, z odkrytymi ramionami, z rękawem lub bez ramiączek. Do każdej sukienki dołączony jest top, który umożliwia zakrycie dekoltu przy niektórych wiązaniach.


fot: Rose Avenue / BAJKOWE ŚLUBY

Obecnie w ofercie są trzy sukienki maksi (można zamówić krótszą wersję) w kolorze granatowym, pudroworóżowym i szaroniebieskim. W planach jest jeszcze kolor czerwony, który ma zainteresować młode dziewczyny szukające sukienki na studniówkę.

Jednak sukienka kosztuje 399 zł.


fot: Rose Avenue/BAJKOWE ŚLUBY

Czas zapomnieć o praktycznych shoperkach i listonoszkach! Jesienią jedynym słusznym modelem jest...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 miesięcy temu
Plagiat!! Te sukienki za granicą są po 20$ od kilku lat. Nic nowego nie wymyśliła.
/10 miesięcy temu
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.