POLECAMY

Zmieściła się w sukienkę z „Dirty Dancing” sprzed 30 lat. Jak wygląda teraz Jennifer Grey, czyli filmowa „Baby”?

Jesteśmy pod wrażeniem!
Edyta Liebert / 8 miesięcy temu

Pod koniec lat 80. mówiło się tylko o niej. Grey, po sukcesie „Dirty Dancing” i roli Baby, wrażliwej i zakochanej w tancerzu, była idolką dziewczyn na całym świecie. Sklepy zalały ubrania i gadżety z podobiznami Grey i Patricka Swayze, muzyka z filmu rozkręcała wszystkie dyskoteki. Aktorka była nawet nominowana za rolę Frances do Złotego Globu. Miała sławę, pieniądze i… pecha.

Jak zmieniły się gwiazdy „Dirty Dancing” i jak wyglądają po 30 latach od premiery

Jennifer Grey łamała serca - miała trzpiotliwe usposobienie i niewinną urodę. Romansowała ze sławami Hollywood. Zawsze jednak miała kompleksy na punkcie swojej urody, w którą ingerowała.

Miałam kompleksy z powodu swojego ogromnego nosa – żaliła się po latach w mediach. – Poszłam do chirurga plastyka i zrobiłam operację, a potem drugą. I stało się coś strasznego. Weszłam na salę operacyjną jako gwiazda, idolka mojego pokolenia, zaczepiana na ulicach i proszona o autografy. Wyszłam z niej jako kompletnie nieznana osoba, której nikt nie rozpoznawał na ulicy. Wszystko się skończyło.

Jennifer prowadzi swój Instagram i po 30 latach wciąż ma pokaźne grono fanów. Specjalnie dla nich pokazała się w sukience, w której tańczyła z Patrickiem Swayze. Jak teraz wygląda Baby z „Dirty Dancing”? Zerknij do galerii!

Wpadki i błędy w „Dirty Dancing”, które twórcy chcieliby zamieść pod dywan

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)