Dość nudnych koszulowych bluzek! Czas na koszule we wzory.

W takiej koszuli zadasz szyku.
Anna Mietelska / 21.02.2018 06:08

Przyzwyczaiłyśmy się do tego, że koszulowe bluzki są częścią biurowego mundurku. Białe, niebieskie, czasem w delikatny prążek lub minikropeczki – klasyka, zero szaleństwa.

Tymczasem, już od kilku sezonów projektanci zaskakują nas coraz to bardziej wymyślnymi printami na koszulach, które zupełnie zmieniają ich charakter. Mogą być to kwiaty – w tym sezonie wyraziste, odważne, egzotyczne (jak np. u Paula Smitha) lub wymyślne, azjatyckie dodające koszuli kobiecości. Modne są też nadruki w zwierzęta: koty, pieski czy ptaki –  dzięki nim bluzka staje się bardziej dziewczęca i urocza.

Calvin Klein postawił tej wiosny na koszule z efektem color-blocking’u - czyli dużym graficznym kontrastom kolorystycznym. Są bardzo wyraziste, idealne do nowoczesnych stylizacji.

Modne koszule z kolekcji House

Niedrogie, a szałowe! Ich fason jest na ogół prosty, ale wzory – niebanalne. Zerknij na białe koszule w drobne wzorki. Nas zachwyciły te w piękne ptaki. Ciekawe są też pasiaste koszule, które dodatkowo zdobią printy w kwiaty i ... muffinki oraz lizaki.

Jak nosić takie bluzki?

Najbezpieczniej – do dżinsów – takie połączenie zawsze się uda. Możesz wskazać je do spodni (np. z wysoką talią) i zapiąć pod szyją lub puścić luźno od mocno powycieranych dżinsów.

Dobrze wyglądać też będą do ołówkowej spódnicy czy cygaretek. Jeśli dodasz do nich baletki, taki strój odejmie ci lat. Sprawdź też bluzki damskie kolorowe! Będą podstawą każdej stylizacji.

Więcej modnych ubrań i dodatków na wiosnę 2018:

To jeden z najmodniejszych kolorów sezonu wiosna-lato 2018. Jesteśmy (prawie) pewnie, że go nie lubicie! Ten dziewczęcy, romantyczny i ponadczasowy wzór wraca do łask. To największych hit wiosny!

 

🍭 Candy crash! 🍭 #shirt SP819 ______ #eyecandy #candy #lollipop #stripes #stripedshirt #redstripes #sweet #cute #newin #sweets #candyshop #house_brand

A post shared by House Brand 🎵 (@house_brand) on