Letnia sukienka Anny Lewandowskiej to hit! Cena? Na każdą kieszeń!

Anna Lewandowska wyznacza trendy nie tylko w dietetyce i fitnessie, ale również... modzie! Jej najnowsza sukienka zachwyciła internautki.
Marta Kosakowska / 3 miesiące temu

Anna Lewandowska kocha modę! Znana trenerka i dietetyczka już wielokrotnie udowodniła, że ma doskonały gust. Żona Roberta Lewandowskie śledzi obowiązujące trendy. Nic dziwnego, że niektóre jej ubrania natychmiast stają się hitami! Dokładnie tak jest w przypadku tej sukienki!

Letnia sukienka Anny Lewandowskiej - marka i cena

Po stresującym mundialu rodzina Lewandowskich wybrała się na egzotyczne wakacje. Anna Lewandowska relacjonuje pobyt w ciepłych krajach na Instagramie. Na jej profilu pojawiło się kilka zdjęć w przepięknej sukience maxi. Kreacja ma niezwykle modny w tym sezonie tropikalny nadruk w liście palmowe.

Ulubiona marka obuwnicza blogerek i gwiazd zniknie z Polski?!

Pod zdjęciem trenerki pojawiła się lawina pytań o markę sukienki. Wiele fanek Anny Lewandowskiej podejrzewało, że pochodzi ona z kolekcji luksusowego domu mody. Nic bardziej mylnego! Sukienka Anny Lewandowskiej to projekt polskiej marki. I uwaga, cena jest bardzo przystępna. Sprawdź na następnej stronie!

Przeczytaj:
Wybrałyśmy 11 lipcowych nowości z sieciówek!
Te buty kojarzą się z gorącym latem i wakacjami. O jaki model chodzi?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)