Zbliżenie na kobiece nogi w modnych butach. fot. Adobe Stock

Ulubiona marka obuwnicza blogerek i gwiazd zniknie z Polski?!

Popularny sklep internetowy DeeZee.pl wkrótce zakończy działalność? Takie obawy pojawiły się internecie, gdy gruchnęła informacja, że udziały firmy wykupił gigant obuwniczy CCC.
Marta Kosakowska / 06.07.2018 10:40
Zbliżenie na kobiece nogi w modnych butach. fot. Adobe Stock

CCC kupiło większość udziałów sklepu internetowego DeeZee.pl. Marka DeeZee od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród blogerek i gwiazd. Buty DeeZee nosi m.in. Małgorzata Rozenek. Nic dziwnego, że wielbicielki butów tej marki wszczęły alarm w internecie. Czy DeeZee faktycznie zniknie?

CCC kupiło udziały DeeZee.pl

CCC kupiło 51% udziałów DeeZee. Jednak to nie koniec transakcji. W ciągu najbliższych 5 lat, obuwniczy gigant prawdopodobnie przejmie całość udziałów w spółce.

W ramach podpisanej umowy CCC zasili kapitałowo DeeZee kwotą 13 mln zł i w zamian obejmie ponad 51 proc. udziałów w biznesie spółki. Jednocześnie strony ustaliły warunki dalszego stopniowego zwiększania udziałów CCC, potencjalnie aż do 100 proc. w ciągu najbliższych 5 lat
- poinformowano w oświadczeniu.

Nie oznacza to jednak, że DeeZee zniknie z internetu. Przeciwnie - zastrzyk kapitału pozwoli na rozwój marki i m.in. poszerzenie asortymentu. CCC planuje szeroką promocję marki DeeZee i wprowadzenie jej produktów do sklepów stacjonarnych, również tych funkcjonujących za granicą. Sklepy CCC funkcjonują w 22 krajach.

Jakie buty będą hitem sezonu jesień-zima 2018/2019? Mamy aż 8 propozycji!

DeeZee nadal pozostanie marką dla młodych, śledzących najnowsze trendy klientek.

DeeZee dla nas to przede wszystkim jeszcze lepszy kontakt ze światem młodszego pokolenia klientek (wiek 15-24). Pozwoli nam skokowo zwiększyć zakres oferty w modnym produkcie skierowanym do tej grupy, a dodatkowo wzmacniamy nasze kanały online
- mówi prezes CCC Dariusz Miłek.

Uff, blogerki i gwiazdy mogą odetchnąć z ulgą! DeeZee działa na polskim rynku od 2005 roku i nic nie wskazuje na to, by marka miała przestać istnieć.

Przeczytaj:
Szukasz eleganckich butów na lato? Wiemy, gdzie kupisz modne sandały na obcasie!
Popularna sieciówka obuwnicza znika z Polski! Kusi wyprzedażami aż do -70%!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)