POLECAMY

Skuteczny sposób na cellulit

Cellulit to zmora większości kobiet. Bez względu na to czy masz 16 czy 60 lat, oraz na to ile ważysz, możesz być narażona na powstawanie tzw. pomarańczowej skórki. Marzenie o gładkiej skórze bez cellulitu jest osiągalne, jednak trzeba wiedzieć, że aby efektywnie z nim walczyć należy użyć odpowiednich metod.

Cellulit to zmora większości kobiet. Bez względu na to czy masz 16 czy 60 lat, oraz na to ile ważysz, możesz być narażona na powstawanie tzw. pomarańczowej skórki. Marzenie o gładkiej skórze bez cellulitu jest osiągalne, jednak trzeba wiedzieć, że aby efektywnie z nim walczyć należy użyć odpowiednich metod.

Skaza na skórze
Niesłychany postęp w kosmetologii sprawił, że posiadamy obszerną wiedzę na temat mechanizmów powstawania cellulitu. Przyczyna to nierównomierne rozłożenie się komórek tłuszczowych pod skórą, czego skutkiem jest tworzenie się nieestetycznych grudek. „Skórka pomarańczowa” wiąże się również z zaburzeniami równowagi hormonalnej w organizmie i niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia. Najczęściej atakuje kobiece pośladki, uda i brzuch. Zauważalny jest na szeroką skalę w krajach rozwiniętych, gdzie wg badań cellulit posiada ponad 80% kobiet. Można, więc powiedzieć, że jest to defekt kosmetyczny XXI wieku. Za powstawanie cellulitu należy winić powszechne współcześnie nawyki, takie jak nieodpowiednia dieta, czy znikoma aktywność fizyczna. Skłonność do nadwagi i otyłość sprzyjają rozwojowi cellulitu, lecz dosięga również kobiety szczupłe. Ponadto podatność genetyczna i niektóre zażywane leki mogą przyczynić się do jego powstawania. Za cellulit odpowiadają głównie estrogeny, czyli żeńskie hormony, dlatego też defekt ten omija mężczyzn.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Coraz więcej kobiet decyduje się na usuwanie cellulitu. Likwidacja tego nieestetycznego problemu jest trudna i czasochłonna. Jednakże dzięki specjalistycznym metodom i zabiegom SPA może stać się znacznie przyjemniejsza i szybsza. PowerSlim Active to doskonała alternatywa dla tradycyjnego treningu. Łączy w sobie efekty wyszczuplania i redukcji cellulitu w szybki i przyjemny sposób. Spalanie kalorii następuje już po 3 minutach, dlatego zabieg ten został określony jako błyskawiczne rozgrzanie. Profesjonalny crosstreiner ćwiczy wszystkie niezbędne partie mięśni w optymalny sposób. Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. To wszystko sprawia, że rezultaty są kilkaset razy lepsze od uzyskanych podczas tradycyjnych form ćwiczeń. PowerSlim Active daje niesamowite efekty w pozbywaniu się zbędnych kilogramów. Sana Vida SPA & Wellness proponuje, także świetny zabieg ujędrniająco-wyszczuplający na bazie alg i mięty pieprzowej - Peppermint Sea Twist™ Twister miętowy. Jest idealny do zmagań z cellulitem oraz zatrzymywaniem wody. Przyczynia się też do zmniejszania napięcia mięśniowego. Poprawia krążenie krwi i dotlenia skórę. Zabieg ten pobudza, pomaga usunąć toksyny, a co najważniejsze wyszczupla i poprawia sylwetkę. Dodatkowo skóra po nim jest głęboko nawilżona i odżywiona. Amerykańska edycja Mademoiselle uznała, że to „najlepszy zabieg pielęgnacyjny na ciało, jakiego kiedykolwiek spróbowałam”. Został nagrodzony platynową statuetką Abbies Award Winner jako Best Salon, Service Product.

Cellulit nie ma szans!

Kolejną propozycją Sana Vida SPA & Wellness do intensywnej walki z problematycznym cellulitem są zabiegi z wykorzystaniem masażu próżniowego. Dzięki zastosowaniu rolek, które działają pod ciśnieniem można pozbyć się zbędnych zaokrągleń oraz cellulitu. Efektem jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i przemiany materii. Po masażu skóra staje się gładsza i lepiej odżywiona, a ciało jest dobrze ukrwione, ujędrnione i wymodelowane. Doskonale sprawdza się w przypadku obrzęków oraz zastojów limfy i wody w organizmie, ponieważ działa jak drenaż. Dodatkową wartością zabiegu jest uczucie lekkości, które towarzyszy nam po jego zakończeniu. Natomiast innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym diatermię czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej jest RF. Głowica emitująca fale radiowe wytwarza w skórze głębokie ciepło. Przez ogrzanie kolagenu dochodzi do regeneracji jego włókien i odnowy struktury. Fale radiowe RF skutecznie likwidują zwiotczenia, cellulit, tkankę tłuszczową i modelują sylwetkę. Częstotliwość radiowa działa skutecznie na komórki tłuszczowe rozpuszczając je. Następuje poprawa krążenia krwi i limfy. Działanie odprężające na mięśnie i utrata centymetrów w obwodach ciała to powody dla których warto wypróbować fale radiowe RF.

Zespół ekspertów Sana Vida Spa & Wellness / Kraków

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
ładna reklama :) zamiast kokretnego artykułu
/7 lat temu
Zdecydowanie moim zdaniem najlepiej jest skorzystac z takich zabiegów jak cellucare.Tu mamy konkretne efekty jak chociazby takie ze podczas zabiegu eliminowane są obszary składowania tłuszczu, co poprawia zarys sylwetki.Mozemy rozprawić sie z cellulitem naprawde dobrym sposobem.