POLECAMY

6 sposobów na piękną opaleniznę!

Dzięki nim będziesz miała ciało idealne!
6 sposobów na piękną opaleniznę! fot. ONS.pl
Delikatnie opalone ciało to latem obowiązek. Skóra w ciepłym, brzoskwiniowym odcieniu wygląda zdrowiej i o wiele bardziej apetycznie. Co więcej, opalenizna optycznie wyszczupla sylwetkę. A więc do dzieła!

6 sposobów na piękną opaleniznę:

  1. Łykaj preparaty z beta-karotenem - poprawiają koloryt skóry i dodatkowo chronią ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
  2. Patrz na to co jesz - kolor skóry poprawisz pijąc codziennie sok z marchwi i pomidorów, dobrze działa również czekolada i szpinak.
  3. Zanim zaczniesz się opalać lub stosować kremy brązujące zrób porządny peeling (najlepiej cukrowy) - dzięki niemu opalenizna będzie trwalsza i równomierna.
  4. Smaruj się kremem z filtrem - dopasuj wysokość faktora do potrzeb Twojej skóry (bez nich możesz tylko poparzyć skórę).
  5. Nawilżaj - po opalaniu obowiązkowo nałóż mocno nawilżający balsam, najlepiej taki który ma w składzie działającą łagodząco alantoinę.
  6. Aby opalenizna była trwała, stosuj utrwalacze lub balsamy brązujące.

Więcej naszych porad:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Ja w tym roku lecę na kurs języka angielskiego na Maltę z Almaturem, ale poza zajęciami językowymi, oczywiście będzie też czas na plażowanie, także liczę na całkiem niezłą opaleniznę :P