Masaż antycellulitowy - pośladki

Sprawdź jak prawidłowo wykonać masaż antycellulitowy.
Małgorzata Machnicka / 01.10.2014 07:00
Masaż antycellulitowy zwiększa ukrwienie tkanki podskórnej i pobudza naczynia krwionośne do pracy - dzięki temu substancje aktywne wędrują głębiej, a ciało staje się gładkie i jędrne. Pamiętajcie, pierwsze zabiegi, mogą być nieprzyjemne, ponieważ skóra nie jest przyzwyczajona do tego typu aktywności. Po kilku masażach, skóra haruje się i ból nie jest już odczuwalny.

Każdy z antycellulitowych masaży powinnaś wykonawać codziennie przynajmniej przez 5 minut. Wtedy efekty dostrzeżesz szybciej niż myślisz!

Masaż antycellulitowy krok po kroku:

  1. Nałóż krem i wcieraj go kolistymi ruchami, aż do wchłonięcia.
  2. Dwoma rękami ruchem zbierającym (jak gdybyś całą dłonią przy lekko ugiętych palcach chwytała ciało) kilka razy podnieś pośladek do góry.
  3. Uchwyć fałd skóry u dołu pośladka i przesuwaj ku górze, pasmo po pasmie.
Na podstawie tekstu w magazynie Vita
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/05.05.2016 21:28
Nie ma zmiłuj ..będę się masować.
/16.03.2016 17:02
Na cellulit polecam tylko endermologię ,ten masaż czyni cuda naprawdę...Zaczełam ją robić dwa lata temu i jestem naprawdę zadowolona.Polecam salon w Warszawie Instytut Estetyczny,teraz mają fajną promocję.
/13.02.2015 15:06
Zgadzam się z Lidią, masaże są rewelacyjne. Ćwiczenia i odpowiednia dieta to podstawa do zdrowego i zadbanego wyglądu. Ja od lat to może nie, ale od 3 miesięcy regularnie raz w tygodniu robię 30 minutowy masaż ujędrniający. Jestem z Bytomia i znalazłam super miejsce na tego typu masaże oraz inne zabiegi. Ja odnalazłam ich po stronce, to jest przychodnia Amaryllis także śmiało, a masaż jak najbardziej ujędrniający aczkolwiek dla chwili odprężenia i relaksacyjny jest dobry.
POKAŻ KOMENTARZE (1)