Kosmetyki marki Sylveco - opinie i cena

Znacie te ekologiczne kosmetyki?
Małgorzata Machnicka / 15.02.2016 05:25

Sylveco to polska marka tworząca kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Sztandarowym składnikiem produktów jest ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulinę i kwas betulinowy. Marka powstała w 1992 roku i od tamtej pory wypuściła już kilka linii kosmetyków, głównie o działaniu regenerującym i pielęgnacyjnym.

 

Znacie kosmetyki marki @sylveco.pl ? My je uwielbiamy! 💖👌🏼🌹🌸 #polkipl #wredakcji #kosmetyki #testujemy #sylveco

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polki.pl (@polkipl)

Kosmetyki marki Sylveco nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani substancji zapachowych. Na próżno w nich szukać olejów silikonowych, glikoli czy pochodnych ropy naftowej. Mają za to surowe, tłoczone na zimno oleje roślinne i woski, będące najbardziej przyjaznymi emolientami. Zawierają masła roślinne z pierwszego tłoczenia, które zabezpieczają skórę przed promieniowaniem słonecznym, ekstrakty roślinne o wielu właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych. Naszą ulubioną linią jest zdecydowanie ta do włosów z olejem lnianym.

Ceny? Bardzo przystępne. Za krem do twarzy zapłacimy mniej więcej 30 zł, za maseczkę do włosów 25 zł, a za krem do rąk 10 zł.

Więcej o markach kosmetycznych:

Poznaj markę: It's skin
Poznaj markę: Davines
Poznaj markę: John Master Organics