Najładniejsze zestawy kosmetyków na Święta 2017

To jeden z lepszych pomysłów na prezent.

Co prawda do świąt Bożego Narodzenia jeszcze blisko miesiąc, ale my już robimy pierwsze zakupy. Nie znosimy tłumów i niekończących się kolejek na kilka dni przed Wigilią. A poza tym, w drogeriach i perfumeriach już od początku listopada pojawiają się świąteczne zestawy, więc po co później tracić czas, który można przeznaczyć na lepienie pierogów?

Mamy to! Pierwsze świąteczne kosmetyki już są!

Zestawy świąteczne 2017 - co wybrać?

Zestaw kosmetyków to jeden z lepszych pomysłów, kiedy... nie masz pomysłu. Albo gdy obdarowywana osoba jest kosmetykoholiczką. W drogeriach znajdziecie ich całą gamę - od najprostszych zestawów z szamponem, żelem pod prysznic czy balsamem do ciała, po spersonalizowane komplety dobrane do rodzaju cery albo karnacji.

Ceny zestawów zaczynają się od kilkunastu a kończą średnio na 200 złotych. Odradzamy kupowanie zupełnie „w ciemno" - warto wiedzieć chociażby to czy obdarowywana osoba większą uwagę do makijażu czy do pielęgnacji. 

Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie 12 zestawów, które same byśmy chciały mieć. Który podoba wam się najbardziej?

Palety do makijażu to genialny pomysł na prezent. Gdzie kupić najładniejszą?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)