POLECAMY

Wellaflex Stylizacja na Gorąco

Zachwyć wszystkich imprezową fryzurą z nową linią kosmetyków do stylizacji włosów, które chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury.
Wellaflex Stylizacja na Gorąco fot. serwis prasowy
Linia Wellaflex Stylizacja na Gorąco zapewni włosom długotrwałe i elastyczne utrwalenie trwające do 24 godzin. Dodatkowo kosmetyki z tej serii pomagają chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stosowaniem suszarki, prostownicy czy lokówki.

- Dzięki stylizacji na ciepło i użyciu odpowiednich kosmetyków można stworzyć praktycznie każdą fryzurę - mówi Andrzej Matracki, ambasador marki Wella oraz Mistrz Świata we Fryzjerstwie Artystycznym. Niestety struktura włosów zbyt eksponowanych na działanie ciepła, może ulec zniszczeniu. Jednakże dzięki nowym produktom Welli, twoje kosmyki znajdą się pod ochroną.

Formuła produktów Wellaflex Stylizacja na Gorąco została opracowana w taki sposób, aby zapewnić długotrwałe i elastyczne utrwalenie fryzury przy maksymalnej ochronie włosów przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. - Produkty z linii Wellaflex Stylizacja na Gorąco zostały zaprojektowane tak, by otaczać każdy włos niewidzialną warstewką polimerów, które z jednej strony zapewniają długotrwałe i elastyczne utrwalenie, a z drugiej strony pomagają chronić włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury – mówi dr Rene Rust, ekspert Wella.

Jak to możliwe? W przeciwieństwie do tradycyjnych mieszanek polimerów zawartych w produktach do stylizacji, które mogą zmieniać właściwości pod wpływem ciepła (i tym samym negatywnie wpływać na włosy), polimery zastosowane w piance oraz kremie prostującym z linii Wellaflex Stylizacja na Gorąco są odporne na wysoką temperaturę, zapewniając pasmom maksymalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ilość polimerów tworzących na włosie izolacyjną warstewkę, a także właściwości tej mieszanki zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dotarcie do włosa takiego poziomu ciepła, który pozwoli stworzyć wymarzoną fryzurę, lecz nie zniszczy jego struktury.


W skład linii wchodzą:

Pianka Wellaflex Stylizacja na Gorąco
cena ok. 12,99 zł

Krem prostujący włosy Wellaflex Stylizacja na Gorąco
cena ok. 12,99 zł

Lakier Wellaflex Stylizacja na Gorąco
cena ok. 12,99 zł

Czy warto kupić kosmetyk z tej serii? Pytaj i radź na uroda.plSKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)