Nowa reklama Chanel - spot z Lily-Rose Depp

Czy 16-latka zostałaby twarzą Chanel, gdyby nie jej znani rodzice?
Karolina Kalinowska / 04.12.2016 13:59

16-letnia, Lily-Rose Depp jest córką Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis, a teraz również nową muzą ekscentrycznego Karla Lagerfelda. Wszystko zaczęło się, gdy została twarzą kolekcji okularów na sezon jesień-zima 2015/2016, a kilka miesięcy później ogłoszono, że Lily-Rose będzie promowała również nową wersję kultowego zapachu Chanel.

Perfumy to zawsze dobry pomysł na prezent. 16 najładniejszych zestawów na Gwiazdkę

 

Karl Lagerfeld guest-editor of the @VogueParis December issue released on Dec. 5th @lilyrose_depp photo: @hedislimane for Vogue Paris

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CHANEL (@chanelofficial)

Nowa odsłona kultowego zapachu Chanel Nº5

Za stworzenie (długo oczekiwanej) nowej wersji Chanel Nº5 odpowiedzialny jest naczelny "nos" marki, Olivier Polge. Chanel N°5 L'Eau jest świeży, ale wyraźnie nawiązuje do klasycznej wersji zapachu. Ambicją marki było stworzenie nowoczesnej i bardziej współczesnej odsłony najbardziej rozpoznawalnego zapachu na świecie.

Na pierwszy plan Chanel N°5 L'Eau wychodzi majowa róża hodowana w Grasse. Wyczuwalne są nuty jaśminu, drzewa sandałowego, cydru i uzyskanego w procesie destylacji ylang-ylang. Nowy zapach Chanel mimo świeżych kwiatowych nut jest idealny na wieczór. Pokochają go wszystkie wielbicielki pierwszego zapachu stworzonego, przez Coco Chanel.

Nudzą cię zapachy z perfumerii?

Pełna tajemnic kampania Chanel...

Chanel właśnie zaprezentował film będący zapowiedzią nowej kampanii marki. Lily-Rose Depp wciela się w bohaterkę pełną tajemnic i sprzeczności. W zależności od nastroju pokazuje wybraną stronę własnej osobowości. Jawi się jako pewna siebie, zdeterminowana kobieta, która nie obawia się definiujących ją sprzeczności.

 

N°5 L’EAU. The new N°5. A legacy transformed into a contemporary story. #YouKnowMeAndYouDont #NewChanel5

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CHANEL (@chanelofficial)

Tagi: zapach, perfumy