Najpopularniejsze perfumy na świecie - te zapachy są uwielbiane przez kobiety

Jest wśród nich twój ulubiony zapach?
Małgorzata Machnicka / 28.11.2016 07:22

O gustach, podobno, się nie dyskutuje. Być może, ale wyrazić swoje zdanie zawsze można. Przyznam, że lista najlepiej sprzedających się perfum bardzo mnie zaskoczyła. Co więcej, pozycje na niej nie zmieniają się od kilku lat. W czym tkwi fenomen zapachów, które się na niej znajdują?

(Nie)stety nie ma na niej moich ukochanych zapachów, ale całkiem niedawno zauważyłam, że jeden z nich, niebezpiecznie zbliża się do podium. Znalazłam już na to rozwiązanie i stworzyłam swoje własne perfumy. Od postaw.

Jak stworzyć swoje własne perfumy?

Nie zmienia to jednak faktu, że te, które już mam, nadal lubię i nie zamierzam się z nimi rozstawać. No dobrze, jakie zapachy pojawiły się na liście tych najbardziej znanych na świecie?

Przede wszystkim świeże. Kobiety cały rok, na całym świecie i już od kilku lat wylewają na siebie tony perfum o morskich i kwiatowo-owocowych nutach. Najlepszym na to dowodem może być najlepiej sprzedający się na ziemskim globie Light Blue od Dolce&Gabbana. Na liście próżno szukać ciepłych, ciężkich, otulających perfum. Po błękitnym klasyku pojawia się jeszcze Jadore, Be Delicious i Chloe.

Rada ode mnie: warto czasem dłużej poszukać idealnego zapachu dla siebie. Nie sugerować się gustem koleżanki czy popularnością. Ja nie lubię pachnieć jak co druga dziewczyna, która mija mnie na ulicy, więc podejrzewam, że wy też nie. Wybierzcie się do niszowych perfumerii (nie wszystkie tam zapachy kosztują krocie) i węszcie. A znajdziecie perełkę.

 

Explore a world of enchantment, J’adore carries the magic of the stars! #diorjadore

Film zamieszczony przez użytkownika Dior Official (@dior)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)