18 kosmetyków wartych swojej ceny

Będziecie zachwycone!

Kupując nowe kosmetyki bardzo często zastanawiamy się, czy są warte swojej ceny. Też tak macie? Tak myślałyśmy! Dlatego dzisiaj przygotowałyśmy dla was zestawienie kosmetyków, które są warte swojej ceny!

Kosmetyki warte swojej ceny!

Nasz subiektywny przegląd zaczynamy od nowego peelingu do ciała marki Barwa. Ma piękny zapach i znakomicie wygładza skórę. Zawarte w peelingach składniki aktywne zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i pomagają w przygotowaniu do kolejnych etapów pielęgnacji.To nasze ostatnie odkrycie!

Mało znanym kosmetykiem jest emulsja to twarzy (najbardziej lubimy relaksującą emulsję It's skin). Ta grupa kosmetyków powstała (oczywiście) w krajach azjatyckich i tam zdobyła ogromną popularność. Reguluje nadmierną aktywność gruczołów łojowych, doskonale nawilża (zapewniając odpowiedni poziom nawodnienia naskórka ), odświeża i koi skórę. Dzięki niemu skóra odzyskuje młodzieńczą witalność, sprężystość i blask. My nie wyobrażamy sobie bez niej codziennej pielęgnacji.

Na koniec musimy wspomnieć o nowej marce, którą znajdziecie w Douglasie. Mowa o Physical Formula, która jest pierwszą marką makijażową na świecie, która stworzona została przez lekarza alergologa. Będziecie zachwycone ich kosmetykami!

Poznaj markę: Physical Formula

Więcej kosmetycznych hitów:

18 niezastąpionych kosmetyków do makijażu
9 innowacyjnych kremów BB
Nasze największe kosmetyczne uzależnienia!
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Brawo redakcji. Kosmetyki na kieszeń przeciętnej Polki. Baaaaardzo przydatny artukuł.
/2 lata temu
Takimi kosmetykami są również kosmetyki na bazie naturalnego kolagenu! Dają spektakularne efekty! Gwarancja satysfakcji,lub zwrot pieniędzy