Kosmetyki 2w1 - dzięki nim zaoszczędzisz czas

Zobacz sama!
Karolina Kalinowska / 12.10.2015 07:53


Rano każda minuta jest na wagę złota, dlatego staramy się w pełni wykorzystać każdą sekundę. Bierzemy jedynie szybki prysznic, nie smarujemy się balsamem i bardzo często rezygnujemy z odżywki do włosów. Jednak jest na to sposób! Wystarczy wprowadzić drobne zmiany w kosmetyczce - tradycyjne kosmetyki zamienić na produkty wielozadaniowe.

Kosmetyki wielozadaniowe - pomogą zaoszczędzić czas

Oszczędzać czas możecie zacząć już pod prysznicem. Zwykły żel zamieńcie na olejek pod prysznic. Dzięki niemu wasza skóra będzie miękka i nawilżona. Wolicie nawilżać skórę w klasyczny sposób? Tradycyjny balsam produkt zamieńcie na kosmetyk, który możecie nałożyć podczas kąpieli. W ostatnim czasie pojawił się nawet brązujący balsam pod prysznic - dla nas to doskonałe rozwiązanie.

Używajcie szamponów, które mają w swoim składzie odżywkę. Jeżeli macie cienkie włosy wybierzcie raczej odżywkę w sprayu - nie obciąży włosów i doskonale je nawilży. Tradycyjny krem BB zamieńcie na taki, który ma w swoim składzie bazę pod makijaż, a  tusz do rzęs na produkt, który jednocześnie będzie odżywiał rzęsy. Jakie kosmetyki warto jeszcze mieć w kosmetyczce? Zajrzyjcie do naszej galerii!
 

Więcej kosmetycznych hitów: