BodyBoom fot. Materiały prasowe

Chcesz zostać ambasadorką BodyBoom? Masz czas do 27 listopada na zgłoszenie się. Wykorzystaj swoją szansę!

Jeśli jesteś wielbicielką tematyki beauty, kręcą cię Social Media, a kosmetyki BodyBoom, FaceBoom i HairBoom towarzyszą ci na co dzień w pielęgnacji – to konkurs dla ciebie!
Redaktorki Polki.pl / 21.11.2022 14:18
BodyBoom fot. Materiały prasowe

W konkursie może wziąć udział każda z was! A teraz macie na to dodatkowy tydzień czasu – marka BodyBoom przedłużyła termin przyjmowania zgłoszeń do 27 listopada! Poniżej znajdziecie więcej informacji na ten temat.

BodyBoomfot. materiały prasowe

Ambasadorka BodyBoom: jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste. Zrób sobie zdjęcie albo nagraj wideo z dowolnym kosmetykiem marki BodyBoom, FaceBoom albo HairBoom. Opublikuj materiał na swoim instagramowym profilu (albo na TikToku). Nie zapomnij o oznaczeniu @bodyboom_official i opisie z hasztagiem #ambasadorkabodyboom2023. Na filmie/zdjęciu wyróżnij się. Pokaż siebie, swój indywidualny styl, osobowość, charakter.

BodyBoomfot. materiały prasowe

Trzy dziewczyny, które opublikują najbardziej kreatywne zdjęcie lub wideo, zostaną zaproszone do ostatniego etapu konkursu. Wezmą wówczas udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do magazynu Glamour oraz staną się bohaterkami własnego klipu wideo! Finalistki będą miały także okazję spotkać się z redaktorką naczelną Glamour – Kasią Dąbrowską. I co najważniejsze - czeka na nie roczny kontrakt z marką BodyBoom, a zwyciężczyni zostanie jej nową ambasadorką, rozpoczynając tym samym swoją roczną przygodę z tym wyjątkowym brandem. Finalistki konkursu poznamy już 6 grudnia! Taki prezent na Mikołajki to my rozumiemy ;)