Balsam brązujący do ciała - test redakcji

Który wypadł najlepiej?
Karolina Kalinowska / 10.05.2016 07:37

Kochamy kosmetyki i jesteśmy od nich uzależnione. Testujemy bardzo dużo produktów, jednak niewiele z nich zostaje z nami na dłużej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bardzo trudno jest znaleźć idealny krem do twarzy, szampon do włosów czy balsam do ciała. Aby ułatwić wam poszukiwania, postanowiłyśmy zebrać w jednym miejscu nasze spostrzeżenia na temat poszczególnych produktów. We dwie testujemy wszystko na własnej skórze. Na pierwszy ogień bierzemy balsamy brązujące!

Jaki balsam brązujący wybrać?

Obydwie uwielbiamy balsamy brązujące. Kochamy je za subtelny efekt skóry muśniętej słońcem, a nie lubimy za specyficzny i dość nieprzyjemny zapach. Gosia używa balsamów brązujących i samoopalaczy od wielu lat. Oczekuje intensywnego efektu już po pierwszym użyciu i wklepuje je z zamkniętymi oczami. Ja jestem laikiem i ciężko jest mi wsmarować balsam równomiernie (od samoopalaczy trzymam się z daleka) - zawsze mam plamy na całym ciele! W przeciwieństwie do Małgosi oczekuje subtelnego efektu.

Pod lupę wzięłyśmy 6 kosmetyków. Najtańszy kosztuje 16 zł, a najdroższy 85 zł. Czy w tym przypadku cena ma znaczenie? Który chcemy mieć zawsze w łazience, a który jest totalną pomyłką? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Więcej kosmetycznych hitów:

7 kosmetycznych hitów maja
Kosmetyki, które warto zabrać na weekendowy wyjazd
18 kosmetyków wartych swojej ceny