20 hitów na zimę - redaktor działu Uroda poleca!

Oto 20 kosmetycznych hitów, które warto mieć w zimowej kosmetyczce. Selekcji dokonała redaktor działu Uroda.

Gdy na dworze zaczyna się robić chłodniej, należy zmienić kosmetyki do pielęgnacji, na takie, które zimą zapewnią nam odpowiednia ochronę. Przy dużym mrozie tłusty lub półtłusty krem to podstawa. Przy sobie warto też mieć dobry balsam do ust i krem do rąk.

Pod koniec roku większość marek wprowadza na rynek limitowane kolekcje świąteczne, można tam znaleźć wiele niezwykłych propozycji. To także dobra pora na to, żeby zaopatrzyć się w kosmetyki z brokatem, które przydadzą się w czasie karnawału.


- Barbara Łabuć, redaktor działu Uroda
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/6 lat temu
Witam, chcę podzielić się opinią na temat używania bio-oil podczas ciąży. stosuję go prawie dwa miesiące, zużyłam już cztery buteleczki! z każdą kolejną licząc na to, że zacznie działać. Wmasowuję olejek bardzo intensywnie raz/dwa razy dziennie i mam na jego temat bardzo mieszane uczucia... -z jednej strony jest fajny w użyciu - świetnie nawilża skórę, ma miły zapach, dobrze się rozsmarowuje i wchłania -z drugiej zaś strony niestety ROZSTĘPY NIE ZACZĘŁY ZNIKAĆ, A WRĘCZ POJAWIAJĄ SIĘ KOLEJNE, poza tym cena jest moim zdaniem dość wysoka jak na tak małe opakowanie i słabą wydajność tego preparatu. Niestety muszę powiedzieć że jestem dość rozczarowana i następnej buteleczki nie kupię na pewno.
/6 lat temu
no ja właśnie się nad bio oil zastanawiam. bo opinie s ,ze fajny
/6 lat temu
olejek bio oil jest super. naprawde sie sprawdza. ja bio oil znam z anglii
POKAŻ KOMENTARZE (14)