POLECAMY

Do nich będzie należał sezon wiosna-lato 2018! 6 najmodniejszych wzorów na paznokcie

Zobaczcie, jakie wzory są na czasie.
Karolina Kalinowska / 2 miesiące temu

Jeszcze kilka temu manicure był traktowany po macoszemu i nikt nie przywiązywał do niego większej uwagi. Obecnie zadbane paznokcie są dla kobiety niemal tym samym co nienaganny makijaż i gładka cera. Są dopełnieniem modnej stylizacji i potrafią zastąpić nawet najbardziej wyszukane dodatki.

Więcej modnych paznokci na 2018 rok

Modne wzory na sezon wiosna-lato 2018

Najwięcej uwagi poświęcamy modzie i temu, co będziemy nosiły w nadchodzącym sezonie. Jednak tym razem skupiłyśmy się na trendach urodowych, a dokładniej na modnych wzorach na paznokcie. Co będzie na topie?

Jednym z najważniejszych trendów jest kolorowy french i mood manicure. Te motywy pojawiły się już dwa lata temu, ale nie zdobyły większej popularności. Mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Na topie są również wszystkie abstrakcyjne zdobienia, które są inspirowane sztuką współczesną. Jak osiągnąć taki efekt? Najlepiej zacząć od nałożenia lakieru, który będzie tłem. Teraz wystarczy namalować na nim kolorowe plamki, które wyglądają na przypadkowe pociągnięcia pędzla.

Co jeszcze będzie modne w nadchodzącym sezonie? Odpowiedź znajdziesz w naszej galerii!

 

@g_rulez ❤️

Post udostępniony przez Ul. Hoża 39/4 Warszawa (@mani_mani_nails)

Więcej modnych pomysłów na manicure:

5 najmodniejszych wzorów na paznokciach. Wszystkie zrobisz sama w domowym zaciszu
Jakie paznokcie hybrydowe będą modne? Znamy 6 najważniejszych trendów 2018 roku
Chcecie mieć modny manicure? Te trendy ZAWSZE będą na czasie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/miesiąc temu
A u mnie klasyczna czerwień i nudziaki z Nude Stories póki co :) ale może skuszę się na jakieś abstrakcje, proponowane stylizacje wyglądają bajecznie!
/miesiąc temu
Ja kocham wszystkie abstrakcje na paznokciach. Jestem ich fanką. Nie są trudne do zrobienia ale bardzo efektowne
/miesiąc temu
Chyba raczej obserwuje się trend wśród nudziaków i lakierów termicznych... Przynajmniej mam takie wrażenie :) piękna kolekcja termicznych kolorków od Neonail wyszła, delikatna i lekka. Taki zresztą sezon nam się szykuje.
POKAŻ KOMENTARZE (3)