POLECAMY

Wizerunek

Mam 20 lat i pracuję jako  doradca finansowy. Zależy mi na profesjonalnym wyglądzie, szczególnie, że mój młody wiek wcale nie oznacza niskiego poziomu profesjonalizmu, czy też zaangażowania w pracę- wręcz przeciwnie:) Jestem blondynką i mam niebieskie oczy, a moim zmartwieniem jest jasna karnacja- jak mogę się ożywić- tzn...

Wizerunek

Mam 20 lat i pracuję jako  doradca finansowy. Zależy mi na profesjonalnym wyglądzie, szczególnie, że mój młody wiek wcale nie oznacza niskiego poziomu profesjonalizmu, czy też zaangażowania w pracę- wręcz przeciwnie:) Jestem blondynką i mam niebieskie oczy, a moim zmartwieniem jest jasna karnacja- jak mogę się ożywić- tzn. jakie kolory pomogą mi być bardziej wyrazistą? Jaka długość spódicy jest dopuszczalna podczas spotkań z klientami? A spodnie 3/4? Dodam, że jestem szczupła i mam 1, 70m. Jakie fasony? A jakie buty? Jaka biżuteria jest dozwolona? Zegarek lepiej duży czy mały?

 

Barbara

Do pracy polecam grafit, czekoladę, błękit, pastelowy żółty, zielenie butelkowe, malinę, fiolet i granat. Spódnica powinna wychodzić minimalnie za kolano (jak usiądziesz, to ze spódnicy nie może nagle zrobić się mini). Spodnie ¾ w tym wypadku wykluczone. Zarówno zegarek i biżuteria powinny być dyskretne. Noś najlepszy zegarek i buty na jakie cię stać, one podniosą jakość każdej kreacji.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)