POLECAMY

Ubiór męski

Jakie tkaniny wykorzystywane w ubiorze męskim są najlepsze i pewnie jednocześnie najdroższe? Jak ubierać wysokiego mężczyznę by zatuszować zbyt szczupłą sylwetkę?
Ubiór męski

Jakie tkaniny wykorzystywane w ubiorze męskim są najlepsze i pewnie jednocześnie najdroższe?

Jak ubierać wysokiego  mężczyznę by zatuszować zbyt szczupłą sylwetkę?

Majka

Szlachetne i dobre tkaniny, które są z reguły droższe to jedwab (krawat u eleganckiego mężczyzny), aksamit (miła marynarka), skóry ( luksusowa teczka) i inne.

Nie wszystkie dobre materiały są drogie, natomiast czasami płacimy za markę i pomysłowy krój czy sposób szycia, mam tu na myśli 100 % bawełny i koszule lub włókna eko (dżinsy z pokrzywy czy konopii, które mnożna z powodzeniem dostać na polskim rynku)

Jeśli Pan jest szczupły można eksperymentować z marynarką o fasonie europejskim (dwurzędowe zapięcie), ale proszę wybrać jakąś nowoczesną wersję z przymrużeniem oka. Fajnie będą wyglądać rzeczy bardzie przymarszczone i „mięsiste”. Powodzenia.

Izabela Jabłonowska,stylistka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
MaM PytAnie co Lepiej PasujE Biale Mokasyny sportowe czarne spodnie czarny swterek bezrekawnik i koszula biala lub Czarne Buty CZarne spodnie szary sweterek i czarna koszula prosze o odpisanie na emaila jacolinho10@wp.pl