POLECAMY

Szeroka pupa i duże uda

Chciałabym prosić o pomoc stylistkę, gdyż zmagam się z "małym" problemem. Ogólnie mam bardzo kobiecą sylwetkę. Wcięcie w talii, niemały biust oraz dość spory dół. W biodrach mam 112 cm, a w pasie ok. 74 :)
Szeroka pupa i duże uda

Chciałabym prosić o pomoc stylistkę, gdyż zmagam się z "małym" problemem. Ogólnie mam bardzo kobiecą sylwetkę. Wcięcie w talii, niemały biust oraz dość spory dół. W biodrach mam 112 cm, a w pasie ok. 74 :) Ciężko jest mi więc znaleźć jakieś spodnie, gdyż zawsze jest ogromna różnica. Spódnic i sukienek nie noszę, więc odpadają. Nie wiem też jaki rodzaj spodni powinnam dobierać. Proszę o pomoc!!

Ania

Z opisu wnioskuję, że ma Pani kształt tzw. kręgla. Najlepsze będą spodnie z szerokimi nogawkami i płaskim przodem, które spływają luźno z pośladków i nie oblepiają ud. Kieszenie powinny być wszyte ukośnie, a nie w bocznych szwach. Ciemniejszy kolor pomoże wyszczuplić nogi.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/8 lat temu
ZADY DUŻE - TYŁKI MAŁE Marzenie ruskiego chłopa, to "bolszaja żopa". Chłopak na Ukrainie, mówi tak dziewczynie: Do mnochoj armaty jam jest pasowaty. Polak - w małych gustuje, bo do dużych, nie pasuje. To dlatego, nasze panie, muszą dbać o odchudzanie?
/4 lata temu
Mam radę: mów za siebie, leszczu, częstochowski wieszczu ...
/7 lat temu
Aniu , boskie dziecię , wszystko bym oddał byś została moją żoną ! Nawet nie wiesz jaki skarb posiadasz . Mężczyźni marzą o kobiecie z taką sylwetką . MOda na szczupłe to wymysł krypto gejów , tylko im sie podoba figura transwestyty
POKAŻ KOMENTARZE (2)