Porady stylistki – długość męskich spodni i skarpetki

Stylistka mody, Agnieszka Rokosa, radzi mężczyznom jak sprawdzić odpowiednią długość męskich spodni, jak dobrać odpowiedni kolor skarpet i rozwiewa wątpliwości czy można chodzić w ogóle bez nich do butów? Jeśli nie wiesz – przeczytaj koniecznie.

Porady stylistki – długość męskich spodni i skarpetki
Skarpetę dobieramy do koloru buta lub spodni, albo tak by wszystkie trzy elementy były w jednej tonacji kolorystycznej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/05.11.2014 16:58
Oprócz tego co poniżej w komentarzach na temat długości spodni dodać także trzeba, że absolutnie nie chodzi się w butach bez skarpet. To nie higieniczne!Nie wiem jak autorka tego tekstu to sobie wyobraża, buty jednorazowe? Do mokasynów zakłada się tzw. niewidoczne skarpetki, ochraniają one spodnią część stopy, po włożeniu stopy w mokasyny nie widać ich, nie mylić tych skarpet z z tzw. stópkami to coś innego.Do kupienia tylko w lepszych sklepach.
/24.05.2014 09:16
zgadzam się z przedmówcą. Totalny brak wiedzy autorki. Porada sprawdza się jedynie w spodniach o nogawce szerokości ok 24cm. Spodnie z wąską nogawką (18-20cm) powinny być odpowiednio krótsze, aby nie robiła się harmonijka. W takim przypadku stojąc bez butów mogą one być uniesione 2-4cm nad powierzchnią na której stoimy.
/29.03.2013 16:02
"Koniec spodni powinien z tyłu dotykać podłogi (nie leżeć) wtedy mamy pewność, że spodnie będą dobrze wyglądać..." Przy szerszych nogawkach ten sposób na pewno może się sprawdzić, natomiast przy tych rzędu 20 cm i mniej nie ma to zupełnie zastosowania. Spodnie mogą być wtedy o 3-4 cm za długie i nie będą dotykały ziemi bo w całości zatrzymają się na górnej części stopy, będą pofałdowane a do ziemi będzie im brakowało kilka centymetrów...