POLECAMY

Ona wie co modne! Paulina Sykut-Jeżyna w stylowym płaszczu z sieciówki. Też możesz go mieć!

Wiemy, gdzie go możesz kupić!
Karolina Kalinowska / 6 miesięcy temu
Ona wie co modne! Paulina Sykut-Jeżyna w stylowym płaszczu z sieciówki. Też możesz go mieć! fot. ONS.pl

Kratka była najważniejszym wzorem sezonu jesień-zima 2017/2018, ale wszystko wskazuje, że to dopiero początek jej błyskotliwej kariery. Ten ponadczasowy motyw pojawia się również w trendach na wiosnę i lato 2018. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, bo już zaczęły nosić ubrania i dodatki w kratę.

Paulina Sykut-Jeżyna nosi płaszcz w kratę

Paulina doskonale wie, jak stworzyć niebanalną stylizację, która jest jednocześnie zgodna z najnowszymi trendami. Tym razem postawiła na kontrowersyjne (ale bardzo modne) połączenie różu i czerwieni. Tę stylizację dopełniła ciekawym płaszczem w kratę, który udało się nam wypatrzyć w jednej z najpopularniejszych sieciówek.


fot: screen Instagram @paulinasykutjezyna

Model, na który zdecydowała się znana prezenterka, pochodzi z najnowszej kolekcji Reserved i kosztuje 349,99 zł. Ma klasyczny kołnierz i jest zapinany na guziki. Został uszyty z tkaniny o wyraźnie zarysowanej teksturze. Jest podszyty materiałem o satynowym połysku i posiada dwie praktyczne kieszenie. 

Więcej modnych stylizacji gwiazd:

Czartoryska-Niemczycka i Więdłocha w takich samych sukienkach. Która wyglądała lepiej? [SONDA]
Małgorzata Rozenek-Majdan pokochała sieciówki! Tym razem wybrała pastelowy garnitur z Reserved

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
O MATRIXIE… To że czujemy wrogów na około zbudował system-matrix, który nas okłamuje a my mu wierzymy. Matrix żyje dzięki temu, że my się dzielimy, walczymy, dał nam pożyć tylko 100 lat, wiec nie jesteśmy w stanie za jednego życia tego ogarnąć. Nie czujemy się przez to jednością a nią jesteśmy. Religia też nas dzieli- ona służy religijnym organizacjom - NIE LUDZIOM! BUDZIMY SIĘ!MUSIMY! inaczej będzie co chwila jak od tysięcy lat to samo czyli według zasady która nadal trwa “DZIEL I RZĄDŹ” Nasza świadomość bierze udział nie wnaszej grze. Jesteśmy wykorzystywani przez 1% ludzi na ziemi(oni nawet nie są ludźmi) Oni są bogaci bo żywią się naszą energią. Jesteśmy dla nich eksperymentem> zabawy z DNA, klonowanie.. Jeśli się obudziłeś, obudż innych