Ksieżna Kate z kopertówką polskiej marki fot. Screen instagram

Księżna Kate z kopertówką polskiej marki

Torebka, którą księżna Cambridge wybrała na spotkanie w Pałacu Elizejskim świetnie pasowała jej ciemnozielonego płaszczyka. Jaka to marka?
Edyta Liebert / 22.03.2017 16:31
Ksieżna Kate z kopertówką polskiej marki fot. Screen instagram

Wow! Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone. Ręcznie szyta torebka polskiej firmy ETUI stała się elementem stroju księżnej Kate podczas obchodów Dnia Świętego Patryka! Księżna zestawiła ją ze swoim płaszczem!

Książę William to tata na medal. Porzuci pracę, by zająć się dziećmi

17 marca, w Dzień Świętego Patryka, księżna Cambridge wzięła udział w spotkaniu z Gwardią Irlandzką. Kilka godzin później książęca para przyleciała do Paryża, a podczas obu spotkań, strój Kate uzupełniała kopertówka z niewielkiej poznańskiej manufaktury Etui Bags.

Etui Bags - jak kopertówka trafiła w ręce księżnej Kate?

Marka istnieje na rynku od 10 lat. Torebki tej marki można kupić w Poznaniu oraz dwóch miejscach w Londynie - w luksusowym domu towarowym Harrodsa i w sklepie przy Oxford Street, głównej ulicy handlowej brytyjskiej stolicy. Czy stylistka Kate dotarła aż tam? Produkty z manufaktury kosztują około 200 zł za sztukę, więc nie są to zawrotne kwoty....

35-letnia Kate w szałowej marynarce

Jak podkreśla jedna z osób współtworząca markę, Sonia Firlej, to dla firmy to "wyjątkowo miła sytuacja". - Na rynku angielskim spotykamy się się z tym, ze znane osoby kupują nasze torebki. Torebkę dla swojej żony kupował Arnold Schwarzenegger - opowiada. - Ale każdego klienta traktujemy tak samo - zaznacza.

Nikogo pewnie nie dziwi szczególne zainteresowanie, jakim cieszy się ten model torebki, którą nosiła księżna Cambridge. - Mamy bardzo długą listą oczekujących - mówi Firlej. Kopertówki nie są wykonywane na masową skalę, niektóre występują w pojedynczych egzemplarzach.

Polecamy też inne ciekawe materiały na Polki.pl