POLECAMY

Najnowsze trendy: koszulowa bluzka w 4 odsłonach

Niby klasyka, a jakże odmieniona!
Najnowsze trendy: koszulowa bluzka w 4 odsłonach fot. FREE Imax/Tree

Jak nosić koszulową bluzkę?

Koszulowe bluzki to hity wielu światowych pokazów, a i w polskich sieciówkach jest w czym wybierać. Do woli możesz przebierać w oryginalnych zdobieniach, modnych deseniach i ciekawych fasonach. Dowiedz się, do czego najlepiej pasują.

Z kołnierzykiem

Proste, pasowane są niezastąpione w strojach biurowych, luźniejsze, często rozpięte i z podwiniętymi rękawami królują w strojach weekendowych. Modową nowinką jest noszenie koszul zapiętych po samą szyją.

bluzka koszulowa
fot. FREE

Ze stójką

Tu do wyboru są dwa warianty: pełna stójka lub wykończona z przodu delikatnym szpiczastym dekoltem (nie skraca tak szyi, jak pełna). Takie bluzki nosi się na ogół bez żakietu, do minimalistycznych dołów.

Z kokardą

W modzie już od zeszłego sezonu. Wiązanie pod szyją, zwane również fontaziem, doskonale wygląda jako wykończenie dekoltu pod marynarką. Pasuje do strojów w angielskim stylu i pudełkowych żakietów w stylu chanel.

bluzka koszulowa
fot. FREE

Bez kołnierzyka

Doskonałe rozwiązanie przy skomplikowanych połach żakietu (kołnierzyki nie pokrywają się). Tego rodzaju bluzka daje też możliwość dobrego wyeksponowania naszyjnika, dlatego będzie idealna w strojach wizytowych.

Więcej modowych porad:

Sprawdź, jak stworzyć idealną garderobę
Na wierzch, czy do środka – jak nosić bluzki

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)