Jak idealnie dopasować biustonosz - krótka instrukacja

Niewiele kobiet potrafi dobrać biustonosz tak, żeby leżał idealnie. Jeśli nie jesteście pewne, czy nosicie odpowiedni biustonosz, możecie skorzystać z pomocy brafitterki albo naszej instrukcji w pigułce.
/ 05.10.2015 22:17

Fot. Fotolia

Dopasowanie biustonosza - to nic trudnego!

Noszenie za małych lub za dużych miseczek, ignorowanie ucisku fiszbinów czy wpijających się ramiączek, może w dłuższym okresie czasu prowadzić nie tylko do zniekształcenie biustu ale i jego choroby. Poniżej prezentujemy krótką instrukcję, jak idealnie dopasować biustonosz.

Polecamy: Tabela rozmiarów biustonoszy

Fot. Materiały prasowe

Polecamy: Jak zakładać biustonosz - instrukcja krok po kroku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/26.11.2015 17:01
Olaaa, dzięki za polecenie tego sklepu. Fajne promocje mają online. Dostałam gratis film o Bondzie. Mój chłopak się ucieszy. :-)
/10.11.2015 12:33
Najlepiej pójść do sklepu, w którym ktoś pomoże Ci dobrać biustonosz. Ja pochodzę spod Bydgoszczy i trafiłam na świetną panią w sklepie Triumph w Galerii Pomorskiej. Teraz już wiem, jaki mam dokładny rozmiar i od tego czasu kupuję bieliznę w sklepie telimena.pl (ta firma jest właścicielem sklepu z Galerii Pomorskiej
/10.10.2015 22:15
Widzę zwałszcza latem jak wielu dziewczynom wbija się biustonosz w plecy i boczki. A to dlatego że wiele z nich nigdy nie zapytała o radę jak dopasować biustonosz sprzedawczyni nie mówiąc o braffiterce tylko kupują na oko.