POLECAMY

Czy wiesz jak dobrać płaszcz do swojej sylwetki?

Gdy odpowiednio dobierzesz płaszcz do swojej figury będziesz mieć pewność, że leży on idealnie i korzystnie w nim wyglądasz. Poniższe wskazówki pomogą ci określić ty swojej figury i dobrać do niej odpowiedni krój płaszcza.
Czy wiesz jak dobrać płaszcz do swojej sylwetki? fot. Czy.wieszjak.pl

FIGURA TYPU A: wąskie ramiona, drobny biust, szerokie biodra i pupa. Wybieraj szerokie klapy i duży kołnierz, które optycznie poszerzą Twoje ramiona, równoważąc dysproporcje sylwetki. Prosty i dość wąski dół płaszcza zamaskuje pupę oraz biodra.

FIGURA TYPU H: równe ramiona i biodra, brak wyraźnego wcięcia w talii. Kobiecych proporcji nadasz sylwetce poszerzając ramiona oraz zaznaczając biust i talię. Kupuj proste palta z szalowym kołnierzem.

FIGURA TYPU V: szerokie ramiona, wąska talia i pupa. Dobieraj płaszcze bez wypełnień w ramionach, o wąskich klapach albo ze stójką, z podłużnymi cięciami i lekko rozszerzanym dołem - doda Twojej sylwetce kobiecości.

FIGURA TYPU X: dość szerokie ramiona, wyraźne wcięcie w talii, mocno zaokrąglone biodra. Zafunduj sobie trencz lub „szlafrok" - o linii blisko ciała, z prostymi ramionami, paskiem w talii i niewielkimi klapami.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)