Czarny toczek w imprezowej stylizacji

Aktorka-dziennikarka Anna Wendzikowska i blogerka modowa Charlize Mystery prezentują stylizacje w klimacie barokowym i romantycznym. Całość z imprezowo-karnawałowym z nakryciem głowy w postaci... toczka. Toczek na imprezę, karnawał, studniówkę - to dobry i stylowy pomysł?
/ 16.01.2013 12:04

W okresie karnawału i studniówek zachęcamy do przyjrzenia się toczkom i fascynatorom oferowanym przez polskie marki. Szczególnie polecamy model łezka, który niedawno pojawił się w sklepie internetowym HatHat.

Zobacz też: Kolor kobaltowy - 5 zestawów ubrań

Łezka to toczek wykonany z filcu, który łagodnie schodzi na czoło. Całość montowana jest na głowie przy pomocy cienkiej gumeczki, którą z łatwością można schować pod włosami. Nakrycie głowy prezentuje dla HatHat dziennikarka i aktorka Anna Wendzikowska w stylizacji retro-romantic.

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska w stylizacji z toczkiem / Fot. Magdalena Sobieska

Zobacz też: Sukienki z rozkloszowanym dołem na wieczór

„Łezkę” pokochała również Charlize Mystery, która kilka dni temu zaprezentowała na swoim blogu stylizację z jej udziałem. Karolina poleca w poście ubranie w konwencji stylu barokowego, na który złożyła piękną żakardową spódnicę, czarne botki, bluzkę z baskinką oraz złote dodatki. Toczek idealnie uzupełnia całość, a stylizacja znakomicie pasuje na wyjście do teatru, na kolację czy spotkanie rodzinne.

Charlize Mystery

Charlize Mystery w karnawałowej, barokowej stylizacji /Fot. www.charlize-mystery.blogspot.com

Charlize Mystery

Charlize Mystery w karnawałowej stylizacji - dodatki /Fot. www.charlize-mystery.blogspot.com

Jak Wam się podobają takie pomysły stylizacyjne?

Zobacz też: Sukienki ze skórzanym motywem - stylizacje