Bezradność

Mam 180 cm wzrostu, ważę ok. 94 kg. Mam problem z odstającym brzuszkiem i kwadratowym płaskim tyłkiem, kwadratowymi biodrami, niemałymi piersiami. Nie wiem, w czym wyglądam dobrze a w czym źle.
/ 26.09.2016 16:47
Bezradność

Mam 180 cm wzrostu, ważę ok. 94 kg. Mam problem z odstającym brzuszkiem i kwadratowym płaskim tyłkiem, kwadratowymi biodrami, niemałymi piersiami. Nie wiem, w czym wyglądam dobrze a w czym źle. Nie chodzę w sukienkach i spódnicach, bo nie wiem w jakich fasonach. Noszę spodnie i luźne bluzki, które w zasadzie nie maja żadnego kształtu. Chciałabym poczuć się kobietą, dlatego będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. Dziękuję.

Boguska

Pani Bogusiu - najpiękniej będzie Pani wyglądać w bluzce z długimi rękawami zapinanej na haftki, w prostych płaszczykach oraz w spódnicy z kontrafałdami - ale zaczynającymi się pod brzuchem. Proszę poszukać również bluzek zapinanych z boku i pamiętać, aby nosić spódniczki z płaskim przodem na brzuchu. Spodnie natomiast powinny mieś szeroki wszywany pasek i dobrze aby były dość szerokie (nie opinały nóg).