Włosy na lato - Hippie powraca!

Świetna wiadomość dla romantyczek, surferek i kobiet młodych duszą, wolnych ciałem - powraca moda na włosy z lat 70-tych!
/ 22.01.2008 22:41

Świetna wiadomość dla romantyczek, surferek i kobiet młodych duszą, wolnych ciałem - powraca moda na włosy z lat 70-tych!

Fot. bettyconfidential.com

Widzieliśmy je na gwiazdach takich jak Olivia Wilde, Nicole Richie czy Sophia Bush w różnych odmianach - od zakręconych końców z romantyczną grzywką, przez spontaniczne loki, a na falach ujarzmionych opaską skończywszy. Wszystko w klimacie słynnych „Boogie Nights” i szaleństwa dzieci kwiatów.

Tutaj chwila refleksji nad tym jak pięknie i naturalnie kiedyś bywało na głowach - trzymałyśmy się kolorów ziemi ozdobionych jedynie słonecznymi pasmami, pozwalałyśmy włosom wić się swobodnie, nawet ze znienawidzonym dziś meszkiem, nie prostowałyśmy na siłę żelazka, nie nabłyszczałyśmy do absurdu, nie tworzyłyśmy hełmów i konstrukcji, których mężczyźni, słusznie zresztą, boją się ich dotknąć. Czyż lata 70-te nie były w tym zakresie cudownie wyzwalające?

Fot. libreopinion.com, celebtna.com, whosdatedwho.com

Pomyślcie o Aniołkach Charliego, o takich gwiazdach jak Farah Fawcett, Susan Dey czy Cheryl Ladd, które włosy po prostu miały. Pomyślcie też w końcu o tych wszystkich cudach szalonej kobiecości jak koraliki, opaski i kwiaty we włosach. Bo latem, do lekkiej lnianej sukienki warto pozwolić fryzurze odetchnąć i ozdobić ją wspomnieniem czasów, kiedy najważniejsza była miłość, młodość i wolność.

Fot. hipsterama.com, dominosguide.com

Fot. curlyhairspot.com, thehaircuts.info

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/06.08.2011 06:57
I feel sastified after reading that one.