Angular bob modna fryzura na jesień fot. Pinterest

Modne fryzury jesień 2020. Angular bob wyszczupla i odmładza twarz. Nadaje się dla każdych włosów

Angular bob to najmodniejsze cięcie na nadchodzący, jesienno-zimowy sezon. Modna stylizacja zajmie tylko kilka minut.
Małgorzata Machnicka / 27.08.2020 09:20
Angular bob modna fryzura na jesień fot. Pinterest

Każdy sezon przynosi nowe i bardzo modne odmiany fryzury bob - fryzury, którą pokochały kobiety na całym świecie. W zeszłym roku najmodniejsza była wersja lob - czyli nieco przedłużona, sięgająca ramion. Jesienią 2020 będziemy nosiły krótszą i asymetryczną wersję boba, czyli tak zwany angular bob.

Jak wygląda fryzura angular bob?

Od innych fryzur bob, angular bob różni się tym, że jest ścięty pod kątem (angular, z angielskiego kanciasty, ścięty). Gdy patrzymy z profilu przód fryzury jest dłuższy od tyłu. Ten skos może być mniejszy i tylko delikatnie i widoczny lub większy, mocno rzucający się w oczy - wszystko zależy od naszych upodobań.

Angular bob świetnie wysmukla rysy twarzy i działa odmładzająco. Jeśli chcesz, aby maksymalnie podkreślał walory twojej urody, skos powinien równać się z twoją linią żuchwy.

Tę modną fryzurę można stylizować na wiele sposobów np. idealnie wygładzić włosy i uczesać je z przedziałkiem na środku albo zakręcić pasma lokówką. Wolisz artystyczny nieład na głowie? Spryskaj wilgotne jeszcze kosmyki solą morską i susząc ugnieć. Taka stylizacja zajmie 2-3 minuty!

Komu pasuje angular bob?

Dobra wiadomość - każdej z nas bez względu na kolor włosów, ich kondycję i gęstość. Jeśli nie możesz pochwalić się grubymi pasmami, poproś fryzjera, aby dodatkowo wycieniował włosy od góry. Angular bob zyska wtedy odpowiednią objętość - wystarczy, że podkreślisz pojedyncze kosmyki gumą albo żelem do stylizacji.

Angular bob świetnie wygląda zarówno z przedziałkiem na środku jak i prostą czy asymetryczną grzywką. Wersji jest nieskończenie wiele! 

Na Instagramie najmodniejsza fryzura sezonu najczęściej pojawia się na włosach blond. Warto zadbać, aby pasma nie miały jednolitego, płaskiego koloru. Przy tym cięciu, świetnie sprawdzi się koloryzacja sombre lub flamboyage

Więcej o modnych fryzurach:
Modne fryzury na jesień-zimę 2020/2021
11 propozycji fryzur dla każdej długości włosów
3 fryzury wyszczuplające twarz