POLECAMY

Fryzury na jesień 2014 - zapowiedź trendów

Sprawdźcie, jakie fryzury będą najmodniejsze w sezonie jesień 2014! Zobaczcie zapowiedź trendów w koloryzacji, stylizacji oraz cięciu fryzur.

fryzury jesień 2014

fot. Fotolia

Trendy w koloryzacji włosów

W nadchodzącym sezonie jesień/zima 2014/2015 kolor manewruje na granicy supernaturalności i wyrazistości - wielotonowa koloryzcja święci triumfy. Odcienie są jednak bardziej rozgraniczone. Jeśli blond to nie tylko przeplatane chłodne i ciepłe odcienie, ale dodatkowo zostaje dodany element, który będzie bardziej widoczny - ciemniejszy bądź jaśniejszy. Takie konkretne pasma nadają charakteru całej kompozycji. Nie ma ograniczeń w dobieraniu tonacji - warto pobawić się kolorami, które mogą sprawiać wrażenie niepasujących do siebie.

Fryzury jesień 2014

fot. Fotolia/ kolaż Polki.pl

Najmodniejsze cięcia w sezonie jesień 2014

Strzyżenie ma być płynne, elastyczne i lekkie.  Tutaj też stawiamy na naturalność. Jeśli zdecydujemy się na ostrzejszą linię cięcia, to warto zaznaczyć ruch każdego z pasm, szczególnie tych podkreślonych zdecydowanym kolorem. W tym sezonie to strzyżenie podkręca koloryzację, a nie odwrotnie. Najmodniejsze fryzury nawiązywać będą do stylu z lat 20-tych i 40-tych, ale z przewagą elementów obowiązujących na przełomie lat 60/70-tych. W nadchodzącym sezonie hitem będą stylizacje inspirowane stylem z filmów Hitchcock’a czy ikoną ówczesnych czasów - Brigitte Bardot.

Stylizacje fryzur

fryzury jesień 2014

fot. Fotolia/ kolaż Polki.pl

Nie ma ograniczeń w stylizacji – tu liczy się kreatywność. Zarówno włosy rozpuszczone, jak i spięte będą pożądane, ale zawsze z zachowaniem odpowiednich form. Ma być w dalszym ciągu kobieco, jednak z elementami hippie czy punk. Fale, jako czysta forma, zostają przełamane stylizacją w stylu „czesanej” wiatrem, utrzymaną trochę w punk’owym klimacie. Hippisowskie zachłyśnięcie naturą powraca i odnajduje swoje miejsce w czystej formie nadając jej bardziej etniczny charakter. Warkocze, sploty, przeplatanki będą również często wykorzystywanym motywem, zarówno jako całość stylizacji, jak również  jako dodatek do fal czy prostych włosów.

Polecamy: Kosmetyki z połyskującymi drobinkami - nasze typy

Kobieca, etniczna i delikatnie drapieżna stylizacja i koloryzacja – to będzie hit nadchodzącego sezonu.  

Konsultacja: Aleksandra Naduk – Instruktor Studia Wella

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Czyli fryzurki blond będą rządziły jesienią 2014?