10 najpiękniejszych fryzur dla szatynek

Proste, z grzywką a może delikatnie falowane?
Lśniące, gładkie włosy to najczęściej domena ciemnowłosych dziewczyn. Co więcej, ich włosy są zazwyczaj w bardzo dobrej kondycji - ciemne farby nie niszczą tak włosów jak te rozjaśniające. Dodatkowo, te niefarbowane są bogate w melaninę, dzięki czemu z natury są bardziej lśniące.

Jeśli jesteście posiadaczkami brązowych włosów - jesteście szczęściarami. Możecie eksperymentować z fryzurami do woli - każda będzie wyglądała fenomenalnie. Oczywiście wszystko jeszcze zależy od kondycji i rodzajów włosów. Specjalnie dla Was wybrałyśmy 10 najpiękniejszych fryzur dla szatynek.

Więcej o modnych fryzurach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
Masz DOPIERO 25 lat, oczywiście, że nie jest! Trzeba iść na kurs, albo szkoły policealnej. Ale przede wszystkim ćwiczyć samemu, reklamować się wśród znajomych, może założyć bloga o tej tematyce? Można w ten sposób pozyskać mnóstwo klientek. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
/4 lata temu
Bardzo chciałabym zająć się fryzjerstwem. Moja specjalizacja jest zupełnie inna, bo skończyłam studia na wydziale dziennikarstwa, ale fryzjerstwem interesowałam się już od dawna. Myślicie, że nie jest jeszcze za późno żeby się przekwalifikować? Mam 25 lat, co mogę zrobić żeby zostać profesjonalną fryzjerką?