POLECAMY

Księżna Kate nosi adidasy, które kupisz na przecenie

Model butów ze starej kolekcji dostępny jest na internetowych wyprzedażach
Księżna Kate nosi adidasy, które kupisz na przecenie fot. ONS.pl

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć czemu księżna Kate wzbudza tyle emocji i to samych pozytywnych. Jej zachowanie i działania odbierane są bardzo dobrze, podobnie jak jej styl. Słynąca z modowego recyklingu księżna nosi kreacje, na które pewnie większości z nas nigdy nie będzie stać. A innego dnia potrafi założyć po raz kolejny coś z sieciówki, coś co możemy kupić nawet u nas w Polsce.

Księżna Kate nosi kolczyki z sieciówki

Kate nie tylko na oficjalnych imprezach wygląda dobrze, także casualowe looki potrafi ograć w fantastyczny sposób. Ostatnio pojawiła się wraz z Williamem w Portsmouth na evencie America's Cup, w pasujących do siebie zestawach. Księżna w czarnych rurkach, koszulce polo i pulowerze prezentowała się elegancko - jeśli to w ogóle możliwe?

księżna Kate
fot. ONS.pl

Co nosi księżna Kate na co dzień?

Zwróciłyśmy uwagę, że buty, które miała wtedy na sobie to biegowe buty marki adidas. Model Pure Boost X, które nosi Kate pochodzi ze starej kolekcji i już nie jest w oficjalnej sprzedaży. Jednak jej to nie interesuje, w przeciwieństwie do innych gwiazd, które zeszłosezonowe ubrania... utylizują? :)

Adidasy księżnej Kate kupicie na wielu stronach internetowych. Aktualnie są na wyprzedaży i zapłacicie za nie ok. 349 złotych.

księżna Kate
fot. ONS.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)