Księżna Kate w Indiach - To ciekawe - Styl gwiazd

Księżna Kate w Indiach fot. ONS.pl
W sumie...18 stylizacji kosztuje
Joanna Mroczkowska / 27.04.2016 04:45
Księżna Kate w Indiach fot. ONS.pl

Amerykańskie media, a dokładnie stacja E! podliczyła wyjazd brytyjskiej pary książęcej do Indii i Butanu. A dokładniej podliczyła koszt garderoby księżnej Kate. Dziennikarze podliczyli, że podczas oficjalnych spotkań miała na sobie 18 różnych zestawów. Nad nimi pracowało ponad 40 projektantów. Całość kosztowała - bagatela - ok. 195,000 złotych. 

Księżna Kate i jej kosztowna szafa

Księżna Kate może wydawać na ubrania miliony lub grosze a i tak wygląda fantastycznie. Podczas wizyty w Azji miała na sobie projekty lokalnych designerów, których wspiera od lat a także sieciowe marki. Tym razem żona księcia Williama postawiła na kreacje m.in. od Jenny Packham, ale także spodnie z Zary, mokasyny Sebago czy kolczyki od Kiki McDonough i Claire's. Do tego szalik brytyjskiej marki Flora Garments czy okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban.

księżna Kate w Indiach
fot. ONS.pl

Co miała na sobie księżna Kate w Indiach?

Dziennikarze naliczyli również inne elementy jej szafy. Jedwabną kreację do ziemi od Temperley London (zdjęcie powyżej), koszulę australijskiej marki RM Williams, wzorzystą suknię Tory Burch, buty swojej ulubionej marki LK Bennett, czy kopertówkę tej samej marki.

księżna Kate w Indiach
fot. ONS.pl

Całe szczęście nie nic do jej budżetu nie idzie z naszej kieszeni. A tak poza tym jak można mierzyć koszt jej stylizacji skoro królowa recyklingu i tak je jeszcze wielokrotnie założy przy innych okazjach :)

Więcej modnych propozycji na wiosnę 2016:

27 hitów z sieciówek do 100 zł Nasz hit! Seksowne mini z aktualnych kolekcji 21 designerskich rzeczy prosto z sieciówek

Redakcja poleca

REKLAMA