POLECAMY

Księżna Kate nosi kolczyki z sieciówki za 40 złotych

Zobaczcie gdzie je kupicie!
Księżna Kate nosi kolczyki z sieciówki za 40 złotych fot. ONS.pl

Księżna Kate odbywa aktualnie wizytę w Indiach podczas której towarzysz jej mąż Książę William. Księżna jak zwykle zadaje szyku przy każdej okazji. Tym razem jej kreacje z azjatyckim smaczkiem doskonale wpisują się w konwencję podróży. Można było zauważyć już jej kreacje Alexandra McQueena, Emilii Wickstead i Jenny Packham a także designerskie dodatki takie jak czółenka na szpilce od Ruperta Sandersona.

Księżna Kate znów nosi rzeczy z sieciówek

Jednak oprócz modowego recyklingu księżna uwielbia łączyć drogie marki z rzeczami z popularnych sklepów. Tak było i w tym przypadku. Podczas jednej z uroczystości wybrała elegancką sukienkę w orientalny print a do tego koturny z sieciówki Monsoon. Jednak naszą uwagę przykuły jej koczyki. Wiszące ozdoby kosztują ok. 40 złotych i możecie je kupić również w Polsce. Kolczyki, które nosi księżna Kate pochodzą z letniej kolekcji brytyjskiej marki Accessorize. I co wy na to? :)

księżna Kate w Indiach
fot. ONS.pl

Więcej mody plażowej na lato 2016:

4 marki strojów kąpielowych, które kochają gwiazdy To bikini zrewolucjonizuje modę plażową Model plus size w bikini na okładce

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)