17-latka zamieściła zdjęcie z prezerwatywą na nodze - po co?

Zara Larsson screen Instagram
Jak absurdalny jest argument, że prezerwatywa jest za mała na penisa, udowodniła 17-letnia Zara Larsson.
Edyta Liebert / 26.01.2018 10:18
Zara Larsson screen Instagram

Legendy o monstrualnych przyrodzeniach mężczyzn, obdarzonych hojnie przez naturę, dla których nie istnieje odpowiedni rozmiar prezerwatyw, to fantazje i bajki. Można je przekazywać dalej ze śmiechem na ustach, ale lepiej to śmiechem obdarzyć siewców tych farmazonów. Zara Larsson tak właśnie zrobiła i stała się bohaterką wielu kobiet!

„Zdjęcie dedykuję wszystkim facetom, którzy mówią, że ich penis jest zbyt duży na prezerwatywę”

17-letnia wówczas i z niewielkim dorobkiem piosenkarka, Zara Larsson, zyskała popularność dzięki zwycięstwu w szwedzkiej edycji „Mam Talent!”. To wokalistka, która za sprawą swoich hitów zyskuje coraz większą sławę na świecie. Młoda, piękna i utalentowana wokalistka ma wielu fanów również w Polsce i ma też sporo do powiedzenia. Stała się rozpoznawalna w swoim kraju i zyskała miano influencerki nie tylko ze względu na muzyczne dokonania. Dzięki śmiałej notce na Instagramie o Zarze usłyszał świat. Gwiazda opublikowała zdjęcie swojej nogi w prezerwatywie z podpisem:

Zdjęcie dedykuję wszystkim facetom, którzy mówią, że ich penis jest zbyt duży na prezerwatywę.

screen aplus.com/ fot. Zara Larsson

Co prawda fotka zniknęła z jej konta, ale zdjęcie łatwo odnaleźć w sieci. Niektórzy potraktowali to jako młodzieńczy wygłup, lecz dla wielu kobiet był to akt subtelnego i kąśliwego zarazem ataku na mężczyzn, którzy owszem, na seks są gotowi, ale prezerwatyw stosować już nie chcą. Argumenty typu „mój penis jest za duży” to bzdury jakich mało, a Larsson tylko to naocznie udowodniła, nałożywszy prezerwatywę na łydkę. Tym bardziej, że prezerwatywy są produkowane przez wiele marek i w różnych rozmiarach.

W prostych słowach o trudnych sprawach:

Posiadanie prezerwatywy to także kobieca sprawa. To leży w twoim interesie
Gwiazdy i politycy uczą nas seksu. Posłuchajcie

Źródło: aplus.com

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA