Kobieta przypomniała matce, jak ważna i piękna jest relacja z córką

Screen LoveWhatMatters/ Fotolia fot. Screen LoveWhatMatters/ Fotolia
Piękna historia, którą warto podać dalej!
Edyta Liebert / 28.03.2017 10:34
Screen LoveWhatMatters/ Fotolia fot. Screen LoveWhatMatters/ Fotolia

Na co dzień w natłoku zajęć i przytłoczeni problemami zapominamy, że posiadamy coś, o czym inni marzą lub czego mogą nam nawet zazdrościć. Niektórzy z dobroci serca i życzliwości przypominają, że mamy powody do szczęścia - ta historia wytłumaczy wam, o co nam chodzi.

Fotografował znajomych po 1,2 i 3 kieliszkach wina. Efekt jest zaskakujący!

Ja i moja cudowna córka wybrałyśmy się na śniadanie. W chwili, w której usiadłyśmy, do stołu obok dosiadła się pewna kobieta. Była sama i ustawicznie zerkała na nas i uśmiechała się. Dostałyśmy zamówione jedzenie i zaczęłam kroić mojej córce Hayley naleśniki, kiedy to kobieta podeszła do nas, i szepnęła do mojej córki: "Masz najlepszą mamę na świecie. Nigdy nie zapomnij, jak wspaniała jest".

Potem opowiedziała mi, że ma 49-letnią córkę, imieniem Mary. Rozmawiałyśmy trochę, ale w dużej mierze to ona obserwowała nas, mnie i moją córkę, z uśmiechem na ustach.

Kiedy podeszłam, by zapłacić za posiłek, Mary już poszła, ale okazało się, że... zapłaciła za nasze śniadanie. Otrzymałyśmy rachunek z dopiskiem: "Dziękuję ci, że podzieliłaś się ze mną tym dniem, który spędzałyście we dwie jako mama i córka".

Mary nie wiedziała, że jestem samotną matką dwójki dzieci. Nie wiedziała, jak trudny miałam tydzień, jak wiele we mnie niepokoju i niepewności, jak bardzo nie chcę być samotna. Czy zobaczyła to? Była naszym aniołem, który przypomniał nam, jak bardzo się kochamy. Dziękuję ci, wniosłaś dużo dobrego w moje życie.

To wzruszająca i pokrzepiająca historia. Oryginalny tekst znajdziecie tu:

Taki fajny były mąż: zorganizował eksżonie imprezę, by pokazać synom, że ZAWSZE trzeba szanować kobiety

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA