morderstwo w kolorado fot. kolaż: Weld County Sheriff's Office, Facebook

Wstrząsająca zbrodnia! Zamordował ciężarną żonę i dwie córki

Wyglądali na idealną rodzinę. Spodziewali się kolejnego dziecka. Nic nie wskazywało na to, że w ich domu rozegrają się sceny jak z horroru.
/ 24.08.2018 09:47
morderstwo w kolorado fot. kolaż: Weld County Sheriff's Office, Facebook

Idealna, szczęśliwa rodzina – tak Wattsowie pokazywali się w mediach społecznościowych, tak też myśleli o nich ich bliscy i przyjaciele. Chris i Shannan mieli dwie córki: 4-letnią Bellę i 3-letnią Celeste. Niebawem miał dołączyć do nich mały braciszek – Shannan była w 15. tygodniu ciąży. Szczęśliwy ojciec opublikował film, na którym nie kryje wzruszenia z powodu powiększającej się rodziny. Jak to możliwe, że ta sielanka zamieniła się w istny horror? To pytanie nurtuje nie tylko mieszkańców Kolorado, ale i całą Amerykę.

Drwale pracujący w lesie usłyszeli głośny płacz dziecka. Nie byli przygotowani na to, co znajdą

Zniknięcie ciężarnej matki z córkami

Tydzień temu Shannan i dwie córki zniknęły. Christopher Watts apelował w lokalnej telewizji o pomoc w ich odnalezieniu. „Mam nadzieję, że jest gdzieś bezpieczna z dziećmi. Nie pokłóciliśmy się, mieliśmy emocjonalną rozmowę. Ja po prostu chcę, by wróciły” – mówił poruszony mężczyzna w rozmowie z dziennikarzami 14 sierpnia.

Następnego dnia policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. Na terenie rafinerii, w której pracował Chris, znaleziono ciała ciężarnej kobiety i dwóch dziewczynek. Przykładny ojciec i mąż… Żonę zakopał w płytkim grobie w pobliżu zbiorników z olejem, ciała córek utopił w zbiorniku z ropą.
„Wszyscy mamy złamane serca. To najgorszy rezultat poszukiwań, jaki mogliśmy sobie wyobrazić” – mówił John Camper z biura śledczego Colorado.

Z premedytacją zamordował rodzinę – dlaczego?!

Christopher Watts został aresztowany i oskarżony o potrójne morderstwo z premedytacją. Usłyszał też zarzuty nielegalnego przerwania ciąży i zbezczeszczenia zwłok. Mężczyzna twierdził, że zabił tylko swoją żonę po odkryciu, że ona zamordowała dziewczynki.
Według portalu The Independent z dokumentów złożonych przez prokuratorów wynika, że Chris Watts był „w szale”, gdy udusił swoją żonę Shannan w ich domu. Podobno żądał separacji, bo sam miał romans z koleżanką z pracy. Według różnych doniesień małżeństwo Watts borykało się z problemami finansowymi.

Bliscy, rodzina i sąsiedzi pomagali w poszukiwaniach, gdy okazało się że Shannan z córkami zniknęła. Teraz próbują się otrząsnąć po tej tragedii.

„Shannan była taka szczęśliwa. Nikt tego nie podejrzewał. To wstrząsające i przerażające” – mówi jedna z sąsiadek Wattsów.
Ojciec Shannan dziękował ludziom za pomoc i wsparcie, zrozpaczony prosił też  o modlitwę za jego rodzinę.

W Kolorado prawo dopuszcza karę śmierci. Jednak jest jeszcze za wcześnie, by stwierdzić, jaki wyrok zapadnie w tej sprawie.

Czytaj też:W Ustce tonęły dwie dziewczynki. Ich opiekunowie zajęci byli rozkładaniem parawanów na plaży22-latka sama bez żadnej pomocy urodziła dziecko. Z YouTube’a dowiedziała się, jak odebrać własny poród!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)