Wege burger w McDonalds

Burger fot. Fotolia
Najbardziej znany na świecie fast food idzie z duchem czasu!
Małgorzata Machnicka / 13.10.2017 13:35
Burger fot. Fotolia

Słońce, wakacje, podróż w nieznane. Po paru godzinach spędzonych w samochodzie burczy wam w brzuchu, a niestety wszystkie kanapki już zjedzone. Przy trasie tylko fast foody, więc zatrzymujecie się w jednym z nich. Zamawiacie jedzenie.

Znajomi zasiadają do swoich powiększonych do granic możliwości zestawów, a ty… smutna popijasz shake'a, bo to jedyny produkt, który możesz zamówić. Od paru lat nie jesz mięsa, więc nie możesz pozwolić sobie nawet na frytki, które smażone są z dodatkiem wołowego tłuszczu. Na szczęście bardzo prawdopodobne jest to, że wasze katusze wreszcie się skończą.

Ludzie w moim Rossmannie zachowywali się jak zwierzęta...


McDonald's idzie z duchem czasu i wprowadza... wegeburgera! Dla nas to świetna wiadomość! Póki co kanapka testowana jest w Finlandii, w mieście Tampere. „McVegan" będzie dostępny w sprzedaży do 21-go listopada. Składa się z sojowego burgera, sałaty, pomidora, cebuli, ogórka konserwowego, ketchupu i, wiadomo, bułki. Jeśli pod koniec okresu testowego okaże się, że wegański burger jest sukcesem, McDonald's wprowadzi go do menu swoich restauracji na całym świecie!

Od listopada wzrosną stawki zasiłku rodzinnego!


Ci, którzy spróbowali wegeburgera, piszą w mediach społecznościowych, że jest to dla nich moment przełomowy, bo dotychczas bojkotowali tę sieć i że jest bardzo smaczny.

Wygląda pysznie. Nie możemy się doczekać!

Redakcja poleca

REKLAMA