POLECAMY

McDonalds wprowadza do oferty coś, na co bardzo długo czekałyśmy!

Najbardziej znany na świecie fast food idzie z duchem czasu!
McDonalds wprowadza do oferty coś, na co bardzo długo czekałyśmy! fot. Fotolia

Słońce, wakacje, podróż w nieznane. Po paru godzinach spędzonych w samochodzie burczy wam w brzuchu, a niestety wszystkie kanapki już zjedzone. Przy trasie tylko fast foody, więc zatrzymujecie się w jednym z nich. Zamawiacie jedzenie.

Znajomi zasiadają do swoich powiększonych do granic możliwości zestawów, a ty… smutna popijasz shake'a, bo to jedyny produkt, który możesz zamówić. Od paru lat nie jesz mięsa, więc nie możesz pozwolić sobie nawet na frytki, które smażone są z dodatkiem wołowego tłuszczu. Na szczęście bardzo prawdopodobne jest to, że wasze katusze wreszcie się skończą.

Ludzie w moim Rossmannie zachowywali się jak zwierzęta...


McDonald's idzie z duchem czasu i wprowadza... wegeburgera! Dla nas to świetna wiadomość! Póki co kanapka testowana jest w Finlandii, w mieście Tampere. „McVegan" będzie dostępny w sprzedaży do 21-go listopada. Składa się z sojowego burgera, sałaty, pomidora, cebuli, ogórka konserwowego, ketchupu i, wiadomo, bułki. Jeśli pod koniec okresu testowego okaże się, że wegański burger jest sukcesem, McDonald's wprowadzi go do menu swoich restauracji na całym świecie!

Od listopada wzrosną stawki zasiłku rodzinnego!


Ci, którzy spróbowali wegeburgera, piszą w mediach społecznościowych, że jest to dla nich moment przełomowy, bo dotychczas bojkotowali tę sieć i że jest bardzo smaczny.

Wygląda pysznie. Nie możemy się doczekać!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
Co do komentarzy, artykuł nic nie mówi o dietetycznych potrawach w fast foodach tylko o jedzeniu dla weganów. Dieta a weganizm to dwie różne rzeczy, więc nie rozumiem dlaczego komentarze dotyczą diet.
/rok temu
Wege czy nie to i tak tyłek od tego rośnie, tu się nie ma co łudzić, że będzie mniej kcal. Ja już dawno zrezygnowałam z fast foodów, zamiast tego przerzuciłam się na super food i do diety włączyłam IQacai z wyciągiem z jagód acai, podkręca metabolizm i wspomaga cały proces odchudzania. W sumie już prawie osiągnęłam swój plan.
/rok temu
Najlepiej stosować rozsądną dietę, tak żeby można było na niej wytrzymać, czyli jeść w miarę normalnie pamiętając o tym co jest zdrowe, a co nie. Raz na jakiś czas można sobie też pozwolić na odrobinę rozpusty. Ja ostatnio piję koktajle warzywne, które czasem łącze z owocami i czuję się po nich lepiej, a do tego powoli chudnę. W sumie schudłam już 4 kg. Przepisy biorę z bloga fitynka.pl/koktajle-odchudzajace/, oczywiście dużo tego jest w necie, ale te jakoś mi najbardziej smakują.
POKAŻ KOMENTARZE (3)