POLECAMY

Ta kobieta odważyła się na sesję topless z narzeczonym. Ich zdjęcia wprawiają w zachwyt!

Zdumiewające i odważne. Zdecydowałybyście się na taki krok?
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu

Każdego dnia jesteśmy bombardowani zdjęciami doskonale wystylizowanych kobiet, muskularnych ciał mężczyzn. Na Instagramie każde niemal zdjęcie to suma dopracowanych szczegółów, nałożonych filtrów, pozowania. Pewna para narzeczonych postanowiła uchwycić swoją miłość podczas sesji w jeziorze - efekty tej sesji zdumiewają, a ich historia sprawia, że trudno nie wierzyć w miłość.

„Grubsze dziewczyny to nie tylko takie, które przyssały się do lodówki!”.

Sesja zdjęciowa udostępniona na Facebooku Wolf & Rose Photography podbiła internet. Zdjęcia były tłumnie komentowane i udostępniane, co wprawiło parę bohaterów ze zdjęć w niemałe zakłopotanie. Szczególnie Stephanie, która przeszła długą drogę do akceptacji swojego ciała. Postanowiła wykorzystać fakt, że jest kobietą o pełnych kształtach i w rozmiarze XXL i przekazać światu wiadomość: szanuj siebie, swoje ciało. Przestań mierzyć się z nierealnymi oczekiwaniami. Stephanie jako nastolatka borykała się z kompleksami na punkcie swojego wyglądu. Okres dojrzewania był dla niej traumatyczny:

Stawałam przed lustrem, płakałam i zadawałam sobie pytanie, dlaczego mój brzuch nie może być taki, jak ten ze zdjęć, czemu nie może wyglądać normalnie?

Katowała się dietami, ale wszystko na nic. Z biegiem czasu zaakceptowała to, że zawsze będzie kobietą plus size.

Noszę ubrania, które mi się podobają, choć społecznie są uznawane za przeznaczone dla kobiet szczupłych i pięknych: crop topy, szorty, krótkie sukienki.Teraz chodzę z podniesioną głową, uśmiechając się szeroko.

Pozytywną energię wobec siebie i świata widać na pierwszy rzut oka. Z klimatycznych fotografii na łonie natury, emanuje wzajemna miłość i szacunek. Stephanie i Arryn planują się pobrać na początku 2019 roku. Zerknijcie do galerii zdjęć i odpowiedzcie sobie sami na pytanie, w czym tkwi sekret popularności sesji tej pary. My już wiemy.

„Maciora”, „Wieloryb, „Tłuścioch”... Trzeci odcinek show o modelkach plus size zapowiada się emocjonująco

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/7 miesięcy temu
witam.moim zdaniem jesli ona czuje sie ze soba dobrze to po cholere ludzie komentuja.On ja kocha za to co a w sercu i jej osobowosc a nie jak wyglada.Ile jest pieknych szczuplych dziewczat dbajacych o siebie a nawet nie ma o czym z Nia porozmawiac bo nie ma o niczym pojecia a ile jest dziewczyn grubych z poczuciem humoru itd...zadajmy sobie pytanie co jest w zyciu wazne .wyglad czy to co mamy w sercu...
/7 miesięcy temu
To się trzeba wziąć za siebie a nie sesje robić; ciekawe jaki ma holesterol nie ma sie czym chwalić bo dla większości ludzi jest ro niesmaczne.
/7 miesięcy temu
Mi też ciężko uwierzyć że można się dobrze czuć z taką waga. Jest jeszcze młodziutka, ładna buzia i to rekompensuje. I narzeczony szczuplutki i to robi wrażenie dużej różnicy i wygląda przy nim na większą niż by wyglądała z kimś większym. Mimo wszystko też jestem za zrzuceniem wagi głównie dla zdrowia i sprawności w przyszłości. Sama mam nadwagę i to w żaden sposób nie jest fajne a z wiekiem stawy odmówią posłuszeństwa:/
POKAŻ KOMENTARZE (4)