POLECAMY

Plus size, znaczy ponętne i kuszące, a nie otyłe i zaniedbane! Już za chwilę rusza „Supermodelka Plus Size”, a w nim wiele wzruszeń

Program dla kobiet o ponętnych kształtach może okazać się strzałem w 10!
/ 11 miesięcy temu
Plus size, znaczy ponętne i kuszące, a nie otyłe i zaniedbane! Już za chwilę rusza „Supermodelka Plus Size”, a w nim wiele wzruszeń fot. materiały prasowe

Przed nami premierowy odcinek nowego programu „Supermodelka Plus Size”. Nowy format to odpowiedź na wszędobylski ideał piękna, jakim jest bycie ekstremalnie szczupłą. Show nie hołduje zasadzie, by mieć nadwagę, tylko wyglądać zdrowo i ponętnie. Szykuje się świetne show, które będziemy z chęcią oglądać!

Supermodelka Plus Size - od września na antenie

Od środy 6 września na antenie telewizji Polsat będzie można przez kilka tygodni obserwować zmagania kobiet w rozmiarze XXL i ich trudną drogę do bycia modelką. Jednak nie oczekujcie, że będzie tylko płacz, łzy i wyczerpanie. W programie czekają na widzów chwile śmiechu, wzruszeń, a także wiele emocjonujących momentów związanych z decyzjami jury.

Kto zasiądzie w jury programu?

W pierwszej polskiej edycji programu Supermodelka Plus Size za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz model  Rafał Maślak. Jurorzy będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów. Zgodnie z wymogami formatu będą to eksperci związani z modą i modelingiem.

Wiemy, kto poprowadzi „Top Model Plus Size”. Poznajecie tę panią?

Ponad 1000 kandydatek, a tylko 15 uczestniczek

Kandydatki, które przyszły na otwarty casting zaprezentowały pełen wachlarz typów urody i osobowości, ale też powodów, jakie zdecydowały o zgłoszeniu do programu. W domu modelek zamieszka złota 15-tka największych nadziei modelingu plus size. Wśród nich będą kobiety, które marzą nie tyle o karierze, co o spełnieniu i zrobieniu czegoś dla siebie.

Wśród kandydatek znalazła się dwudziestosześcioletnia matka czwórki dzieci. Pierwsze urodziła w wieku zaledwie 20 lat. Przy olbrzymim wsparciu kochającego partnera, chce spełnić swoje marzenie i zostać modelką. Nie chodzi jej jednak jedynie o siebie. Pragnie pokazać kobietom i matkom, że nawet mama czwórki dzieci może być piękna, zadbana i aktywna zawodowo, na czym nie ucierpi jej rodzina.


W programie pojawi się także uczestniczka dyskryminowana przez lata w szkole ze względu na swój wygląd. Pomysłodawcy programu zdradzają, że pojawi się również wzruszająca historia kobiety, która niemal dotknęła dna.

Dziewczyna jest szkalowana z powodu wagi. Zaczyna się odchudzać. Waży zaledwie 40 kilogramów! Cudem odzyskuje zdrowie i siłę dzięki rodzicom. Postanawia przestać przejmować się swoją wagą i zacząć normalnie żyć, nawet będąc plus size. Swoim udziałem w programie chce pokazać do czego może doprowadzić dyskryminowanie osób o większym rozmiarze.

Telewizyjna jesień to masa nowości i programów rozrywkowych. My namawiamy do oglądania (z dziećmi!) show, w którym może nie ma na celu być dydaktyczne, ale wierzymy, że będzie wielką lekcją dla tych, którzy choć raz szykanowali kogoś z powodu jego wyglądu. Jak poradzą sobie w obliczu wyzwania? Chętnych zapraszamy w środy przed telewizory o 20.35.

"Uwierzyłybyście, że tyle ważę i mam 160 cm wzrostu?" PINK zdradziła, ile waży i jak radzi sobie z kilogramami

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/11 miesięcy temu
Myślę, że ten program wpłynie na wiele kobiet zwłaszcza na te które mają krągłości. Nie musisz mieć rozmiaru 34-40. Możesz mieć większy rozmiar i czuć się sexy. Cieszę się, że nie propagują otyłości i niezdrowego stylu życia tylko to aby cieszyć się swoim ciałem, życiem i prowadzić przede wszystkim zdrowy tryb życia. Nie każda kobieta może być chuda, jestem m.in. tego przykładem, ponieważ byłam sportowcem i nadal miałam ten sam rozmiar oraz wagę przy treningach 5 razy w tygodniu. Zatem dziewczyny akceptujmy siebie jakie jesteśmy żyjąc zdrowo i oczywiście cieszmy się życiem :)
/11 miesięcy temu
Sama walcze z nadwagą i to spora.niestety po ciąży mi zostało do tego doszła chora tarczyca. Udało się wszystko unormować i po 8 latach walki mogę chudnąć.poczatkowo mówiłam wszystkim ze czuje się super w swoim ciele , ale po jakimś czasie stwierdziłam że to bez sensu bo nie czułam się dobrze.wrecz czułam się strasznie osoba otyła nie powie wam nic innego bo wstyd jej samej przed sobą się przyznać że jej źle. Nie zawsze jest to lenistwo i zaniedbanie. Czasem tak jak w moim wypadku choroba. Ale staram się z nią walczyć i podejmuje się ćwiczeń itp. I wiem jaka to ciężka praca i ile wysiłku wymaga. I robię wszystko żeby z tym walczyć.
/11 miesięcy temu
Bardzo mądre podejście do rzeczywistości. Większość kobiet ma rozmiar XXL. I ważne ., aby pokazać. , że są mądre, zadbane. Wszędzie mamy pokazywane szczupłe kobiety. Wręcz grubsze są stygmatyzowane. A nie kazda z nas ma predyspozycje do bycia szczuplym. . Brawo.
POKAŻ KOMENTARZE (1)