Lidlaki kontra Świeżaki

Biedronka kontra Lidl fot. Materiały prasowe
Do tego oferuje je w o wiele lepszej cenie.
Małgorzata Machnicka / 28.08.2017 12:04
Biedronka kontra Lidl fot. Materiały prasowe

Kilka dni temu pisałyśmy o tym, że do Biedronki wraca, ukochana przez wszystkie dzieciaki, promocja na pluszowe „Świeżaki". Pamiętacie, jaki był na nie szał przy poprzedniej edycji?!

O świeżakowej gorączce w porę przypomniał sobie największy konkurent portugalskiego dyskontu - Lidl. Tego samego dnia, kiedy wystartuje promocja w Biedronce, niemiecka sieć supermarketów wprowadzi do swoich sklepów niemal identyczne maskotki.

To już pewne! Kultowe maskotki wracają do Biedronki!


Kolekcja maskotek dostępnych w Lidlu obejmować będzie sześć najpopularniejszych warzyw i owoców: jabłko, marchewkę, pomidora, brokuł, banana oraz śliwkę.

Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager Lidl Polska o najnowszej akcji mówi:

Kolekcję Lidlaków z Ryneczku Lidla wprowadziliśmy w odpowiedzi na liczne prośby naszych klientów, którzy zgłaszali chęć nabycia takich zabawek dla swoich dzieci. Oferowane przez nas pluszaki wyróżnia uczciwa, niska cena.

Popularny sklep znika z polskiej mapy spożywczaków

Jaka będzie można otrzymać Lidlaka?

Niemiecka sieć zamiast organizować akcję lojalnościową, po prostu będzie sprzedawać maskotki. Cena za jedną maskotkę to 9,99 złotych. Przypomnijmy, że w Biedronce nawet po zdobyciu 30 naklejek (co oznacza minimum 10 zakupów powyżej 40 zł, z kartą Moja Biedronka i za każdym razem z warzywami w koszyku), cena za Świeżaka wyniesie 19,99 złotych.


fot. materiały prasowe LIDL

Redakcja poleca

REKLAMA