Agata Kornhauser-Duda spotkała się z nabywcą zdjęcia fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP/Twitter

Agata Kornhauser-Duda zaprosiła nabywcę zdjęcia z licytacji WOŚP do Pałacu Prezydenckiego

Przypominamy, że fotografia z autografem Pierwszej Damy cieszyła się niemałym powodzeniem!
Edyta Liebert / 10.02.2017 09:42
Agata Kornhauser-Duda spotkała się z nabywcą zdjęcia fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP/Twitter

Agata Kornhauser-Duda zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego szczególnego gościa - zwycięzcę licytacji zdjęcia z autografem, które Pierwsza Dama przekazała na licytację WOŚP. Pisałyśmy, że owa słynna fotografia została wylicytowana za niebagatelną kwotę. Z pewnością to było niezapomniane spotkanie, dlatego też zostało uwiecznione, a relacja z niego - udostępniona na Twitterze.

Jurek Owsiak i WOŚP oficjalnie nominowani do Pokojowej Nagrody Nobla!

Słynne zdjęcie przekazane na charytatywne cele. Ze śmiechu może wyjść dużo dobrego!

Zdjęcie, które doczekało się licznych udostępnień, stało się przedmiotem memów, na którym pierwsza dama wita się z biskupami na płycie lotniska w podkrakowskich Balicach, wykonał Jacek Łabędzki. Jak obrócić krępujący fakt w coś dobrego? Agata Kornhauser-Duda wykazała się dystansem do samej siebie i przeznaczyła fotografię wraz z autografem na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

fot. Jacek Łabędzki

Pierwsza Dama przekazała zdjęcie na WOŚP. Za ile je wylicytowano?

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z w nabywcą zdjęcia

W walce o unikatowy egzemplarz zdjęcia uczestniczyły 24 licytujące osoby. Ostatecznie wygrał przedsiębiorca Marek Małecki, który zapłacił za zdjęcie 200 tys. złotych. Agata Kornhauser-Duda spotkała się z w nabywcą zdjęcia 9 lutego w Pałacu Prezydenckim i ugościła Jacka Łabędzkiego i Marka Małeckiego oraz ich żony.

Kancelaria Prezydenta przekazała na stronie internetowej, że po spotkaniu z Agatą Kornhauser-Dudą goście zwiedzili Pałac Prezydencki.

Ile zebrał WOŚP w tym roku? Przeczytaj na Polki.pl!