POLECAMY

Tak naprawdę wyglądają kobiety karmiące piersią - bez makijażu i pozowania!

Zobacz niesamowite zdjęcia karmiących mam. Tak naprawdę wyglądają przystawiając dziecko do piersi.
Tak naprawdę wyglądają kobiety karmiące piersią - bez makijażu i pozowania! fot. www.upworthy.com/kolaż: Polki.pl

Suzie Blake – australijska artystka i fotografka, mama 3-letniego Maxa i 9-miesięcznego Xaviera zrobiła przepiękne zdjęcia kobiet karmiących piersią. Ich wyjątkowość polega na tym, że nie były pozowane, a mamy karmią tak, jak to robią na co dzień. Na tych fotografiach wszystko jest prawdziwe.

Zobacz przepiękne zdjęcia kobiet, które publicznie karmią piersią!


Fot.: www.upworthy.com

Suzie Blake zauważyła, że zdjęcia matek karmiących są coraz bardziej popularne zarówno w prasie jak i w sieci. Jednak na większości tych fotografii pokazane są mamy w makijażu, patrzące w obiektyw, pozujące jak modelki z idealnie ułożonym dzieckiem.


Fot.: www.upworthy.com

Artystka chce uświadomić społeczeństwu, że karmienie piersią wcale nie wygląda tak jak na zdjęciach z gwiazdami i modelkami, które przystawiają do piersi swoje dzieci.


Fot.: www.upworthy.com

Dzięki zdjęciom może pokazać jak tak naprawdę wyglądają mamy – są zmęczone, często nieuczesane, bez makijażu.


Fot.: www.upworthy.com

To ważne, żeby kobiety mogły zobaczyć mamy takie jak one – prawdziwe. Dzięki temu nie będą czuły się inne, gorsze. Fotografka sesję jednak robiła nie tylko dla mam, ale dla całego społeczeństwa, bo uważa, że to dotyczy każdego z nas. Wszyscy byliśmy przecież kiedyś dziećmi.


Fot.: www.upworthy.com

Suzie uważa, że gdyby ludzie częściej oglądali kobiety karmiące piersią bez retuszu, byliby bardziej pozytywnie do nich nastawieni. Fotografka głośno mówi o tym, że karmienie piersią to nie jest wypoczywanie na ozdobnej kanapie w szpilkach i makijażu i ludzie powinni w końcu to zrozumieć.


Fot.: www.upworthy.com

Dajcie kobietom spokój! Karmienie piersią jest wystarczająco trudne – mówi fotografka, która chce, by nie wymagać od nich niemożliwego.

Karmienie piersią w czasach PRL. To brzmi jak tortura!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)