POLECAMY

Hity z Instagrama: 5 pomysłów na świąteczne dekoracje okien

Zobacz nasze pomysły na to, jak udekorować okno na święta!
Weronika Kwaśniak / 10 miesięcy temu
Hity z Instagrama: 5 pomysłów na świąteczne dekoracje okien fot. Fotolia

Świąteczny nastrój to nie tylko bliskość rodziny, śpiewanie kolęd, pyszne potrawy, przystrojona choinka czy sprawiające radość prezenty. To także piękne bożonarodzeniowe aranżacje, obejmujące nie tylko udekorowane drzewko, ale również całe mieszkanie, a nawet podwórko ;-) Wiele z nas do świątecznych motywów dołącza również dekoracje okien. W latach 90-tych triumfy święciło ozdabianie szyb sztucznym śniegiem - wystarczyło przygotować z tekturki szablon choinki albo gwiazdki. Może warto wrócić do tego trendu, skoro w ostatnich latach zimowych płatków za oknem jak na lekarstwo?

Specjalnie dla was odnalazłyśmy na Instagramie najlepsze inspiracje na dekoracje okienne na święta. Przekonajcie się same!

1. Na wesoło

 

#london #primerosehill #windowchristmas

Post udostępniony przez Juliette (@freepixinthecity)

Która z was nie uśmiechnęłaby się na widok tak uroczo udekorowanego parapetu? Chociaż dekoracje okienne umieszcza się zazwyczaj na jego wewnętrznej części, nam bardzo się podoba również opcja umieszczenia ozdób na tej z zewnątrz.

2. Z gałęzią

Dekoracja okna nie musi być kosztowna. Nam podoba się inspiracja ze zdjęcia - wewnątrz okna została zamocowana gruba gałąź, a na niej zawieszono ozdoby choinkowe. Proste i efektowne!

3. Z cotton balls

Do świątecznych aranżacji idealnie nadają się popularne lampki typu cotton balls. Ich dużą zaletą jest uniwersalność - nie wymagają sąsiedztwa kontaktu, ponieważ zazwyczaj są zasilane akumulatorkami. Dzięki temu dekoracja może być umieszczona praktycznie w każdym miejscu!

7 pomysłów na aranżacje wnętrz z cotton balls

4. Z bałwankami

Sypki sztuczny śnieg to kolejny produkt, który stwarza duże pole do popisu. Dzięki niemu można na parapecie wyczarować aranżację prosto z bożonarodzeniowej baśni!

5. Ze światełkami

 

#christmaswindow #bluebramblegallery #stiveschristmas #fairylights #whitechristmas

Post udostępniony przez Blue Bramble Gallery (@bluebramblegallery)

Urok tkwi w prostocie, dlatego efektownie wygląda nawet okno udekorowane zwyczajnymi światełkami i kilkoma zawieszkami.

Choinki sztuczne - czy warto je kupować?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)