Mila Kunis na imprezie Burberry - figura Kunis 6 miesięcy po porodzie

Mila Kunis na imprezie Burberry - 6 miesięcy po porodzie fot. ONS.pl
Wyznała, że macierzyństwo zmieniło jej styl. Co lubi nosić?
Edyta Liebert / 14.05.2019 08:31
Mila Kunis na imprezie Burberry - 6 miesięcy po porodzie fot. ONS.pl

6 miesięcy minęło od momentu przyjścia na świat pierwszego dziecka Mili Kunis i Ashtona Kutchera. Mała Wyatt Isabelle w pełni skupia na sobie uwagę rodziców, stąd rzadko można spotkać aktorkę na salonach. Tym razem pojawiła się na imprezie Burberry!

Marka Burberry słynie z prostoty i elegancji, na którą stawia właśnie Mila Kunis. Odkąd została mamą, to jak sama stwierdziła, jej świat wywrócił się do gory nogami. Priorytetem jest dla niej mała Wyatt, stąd Kunis wyznała w wywiadzie, że... nie potrzebuje światła jupiterów i nie tęskni za dużym ekranem!

Pojawienie się Mili Kunis na premierze, pokazie czy imprezie branżowej jest często dużym zaskoczeniem. Ostatni raz widzieliśmy ją na premierze filmu z jej udziałem pt. "Jupiter Ascending", podczas której wyglądała spektakularnie. Zaprezentowała wówczas swoją sylwetkę zaledwie 5 miesięcy po porodzie! Teraz zdecydowała się na mniej elegancki look, postawiła na proste granatowe spodnie oraz delikatną, białą koszulę.

ONS.pl

Mila Kunis o swoim stylu

W rozmowie z magazynem InStyle, Kunis przyznała się do tego, że jako mama rzadko decyduje się na eleganckie ubrania i myśli głównie o praktycznym aspekcie stroju.
Odkąd zostałam mamą, szukam w swojej szafie czegokolwiek, co nie nosi na sobie śladów dziecięcych wymiocin. Zauważyłam, że moje ubrania muszą być przede wszystkim użyteczne i wygodne z racji karmienia piersią. Macierzyństwo kompletnie zmieniło moje podejście do stylu.

Pojawiły się plotki o rzekomej 2 ciąży aktorki. Co prawda zdradziła, że planuje rodzeństwo dla Wyatt Isabelle, ale media chyba za bardzo się pospieszyły z tymi doniesieniami.

Zobacz także:

Redakcja poleca

REKLAMA