Niespodzianki dla mamy

Chcesz zrobić dla mamy coś wyjątkowego? Nie potrzebujesz na to mnóstwa kasy - zobacz nasze podpowiedzi w sam raz na Dzień Matki!
mama z córką fot. Panthermedia

Aby Mamy były zadowolone i szczęśliwe w dniu własnego święta, nie potrzebują prezentów za miliony. Wystarczy bowiem pokazać, jak bardzo są dla nas ważne, a miłość przecież nie jest liczona w ilości wydanych złotówek! Podpowiadany, jak sprawić, aby Dzień Matki był dla nich niezapomnianym przeżyciem - bo liczy się gest, a nie szalone prezenty, o których i tak kiedyś się zapomina.

Pomysły na niespodzianki dla Mam

Niespodzianka nr 1
Zrób to, czego nigdy nie potrafiłaś zrobić - przykładowo może to być ciasto, jakieś danie lub robótka ręczna - nawet jeśli taki upominek będzie nieudolny, twoja Mama na pewno doceni włożony w jego przygotowanie trud.

Niespodzianka nr 2
Zaskocz Mamę przyjazdem lub - jeśli mieszkacie razem - śniadaniem do łóżka! W tym roku jej święto wypada w sobotę, zatem tym bardziej nic nie stoi na przeszkodzie :)

Niespodzianka nr 3
Choć możesz mieć już swoje lata i własne dzieci, zrób dla Mamy laurkę lub napisz wierszyk! Takie powroty do wspomnień z twoich dziecięcych lat na pewno wywołają uśmiech.

Niespodzianka nr 4
Nagraj Mamie płytę z jej ulubionymi hitami (także z tymi z czasów młodości). Na pewno będzie do niej wracać przez długie lata, a to oznacza, że słuchając jej będzie przypominać sobie, w jaki sposób obdarowało ją ukochane dziecko.

Niespodzianka nr 5
Zrób kolaż ze zdjęć, który zobrazuje najważniejsze chwile jej życia - możesz zacząć od chwil narodzin, poprzez dzieciństwo, lata szkolne, ślub z Tatą i twoje narodziny. Takich prezentów nie robi się byle komu :)

Niespodzianka nr 6
Samodzielnie przyszykuj bukiet z polnych kwiatów - dzięki temu w domu Mamy lato zawita na dobre!

Niespodzianka nr 7
Napraw rzecz bliską mamy sercu, która od lat jest nieużywana - może to być np. zerwany łańcuszek, pęknięty wazon, pierścionek bez oczka lub stary sweter z ogromną dziurą. Obok takiego gestu z pewnością nie przejdzie obojętnie!

Więcej o Dniu Matki znajdziesz w specjalnym serwisie Polki.pl.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/rok temu
Ja postanowiłam skorzystać z pomocy Salonu Motyl w Częstochowie i wybiorę się z mamą na zabiegi. Myślę, że to dobry pomysł i zrobi na nią wrażenie. Zobaczymy :)
/3 lata temu
zrobiłam dla mamy bukiet
/4 lata temu
kocham moją mamę (love)
POKAŻ KOMENTARZE (9)