Zapytał psiaka, czym jest miłość. Ten filmik poruszy każde serce

Pies Luna fot. tiktok.com/@lunatheminicockapoo
Właściciel suczki o imieniu Luna zadał jej spontaniczne pytanie. Odpowiedź, jaką otrzymał, zaskoczyła go i wzruszyła. Zobacz filmik, który obejrzało już ponad milion internautów.
/ 14.02.2024 11:45
Pies Luna fot. tiktok.com/@lunatheminicockapoo

Właściciel pewnego psiaka podzielił się w sieci niezwykłym nagraniem. Mężczyzna przekonał się, że jego suczka Luna ma prawdziwie romantyczną duszę. Obejrzyj uroczy filmik, idealny na walentynki i nie tylko.

Zapytał psiaka, czym jest miłość

Właściciele zwierząt często rozmawiają ze swoimi pupilami, ale rzadko otrzymują odpowiedzi. Okazuje się, że psy rozumieją więcej, niż nam się wydaje. Przekonał się o tym opiekun suczki o imieniu Luna, która jest uroczą mieszanką pudla i cocker spaniela, znaną też jako cockapoo.

Psi tata zapytał Lunę, czy wie, czym jest i miłość, i czy go kocha. Zapewne nie spodziewał się tak poruszającej odpowiedzi. Piesek nie tylko wygląda, jakby chłonął każde jego słowo i patrzy na niego z miłością w oczach, ale daje też dowód swojego uczucia. Zobacz filmik, który poruszył już ponad milion internautów:

 

@lunatheminicockapoo I think that answers it… 😳 #dogsofttiktok #dogs #puppylove #smartdog #lunatheminicockapoo ♬ original sound - LunaTheMiniCockapoo

 

Odpowiedź suni poruszy każde serce

Suczka Luna nie tylko uważnie słucha słów swojego opiekuna, ale sprawia wrażenie, że chwilę zastanawia się nad odpowiedzią na jego pytania. Psinka wyraźnie wie, czym jest miłość i pokazuje to na swój własny sposób. Łapką dotyka właściciela i wtula się w niego, jakby chciała powiedzieć "Kocham cię". To najsłodsza odpowiedź, jaką mężczyzna mógł sobie wymarzyć.

Internauci również są poruszeni tym wyznaniem. Tysiące osób napisało komentarze pod filmikiem, a video stało się hitem sieci. Pod klipem czytamy:

– To roztopiło moje serce. Wzruszyłam się do łez
– Uważam, że zwierzęta rozumieją więcej, niż nam się wydaje.
– Luna ma piękną ludzką duszę i jest wcieleniem miłości  piszą internauci.

Warto pamiętać, że psy okazują miłość i lojalność na wiele sposobów. Trzeba być tylko otwartym na ich odczytywanie. Luna z pewnością udowodniła swojego opiekunowi, że kocha go całym sercem.

Źródło: tiktok.com/@lunatheminicockapoo oraz paradepets.com

Czytaj także:
Kotka padła ofiarą ludzkiej znieczulicy. Musiała długo błagać o pomoc
Psi maluch został wyrzucony przez okno z 2 piętra. To mógł zrobić tylko człowiek bez serca
Wstała w nocy do łazienki i przeżyła chwile grozy. Pupil wywinął jej niezłego psikusa

Redakcja poleca

REKLAMA